25. února 2016 • 15:04

Ponížení na Spartě? Ukážeme se v jiném světle, slibuje Krasnodar

Autor:
TOP VIDEA
Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop Belgický novinář o posile, která míří do Sparty: Stanciu byl v Anderlechtu flop
Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem Liberec - Litvínov: Kantor vypěnil a hokejka letěla vzduchem
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ruská Barcelona. Tým, který v základní skupině Evropské ligy povalil i slovutný Dortmund. Superlativy na adresu Krasnodaru se před úvodním duelem proti Spartě (0:1) rozhodně nešetřilo. Obraz reality na hřišti byl ovšem úplně jiný. Sebevědomí Krasnodaru utržilo ránu přímo do slabin. Změní se projev sparťanského soupeře v dnešním zápase (od 19:00, ONLINE na iSport.cz)?„Byli jsme bázliví, chyběla nám agresivita. Výkon týmu je velkým rozčarováním,“ řekl trenér Oleg Kononov. Zostuzení Rusové měli sedm dní na to, aby se dali dohromady. Nyní jdou do odvety.

Vzhledem k milostivé porážce v prvním duelu stále s reálnou šancí na postup. Především však s obrovskou touhou zlepšit svou reputaci. Co se totiž v Rusku opravdu nenosí, je právě takové ponížení, jaké si hráči Krasnodaru museli skousnout na Spartě. „Máme na to, abychom vstřelili víc než jeden gól. Chceme se ukázat v úplně jiném světle,“ vyhlásil kouč domácích. Jeho tým balancuje na šikmé ploše.

MATCH OVERVIEW LEGACY
25. 2. • 19:00
FC Krasnodar
FC Krasnodar
0:3
ONLINE
25. února
19:00
AC Sparta Praha
AC Sparta Praha
Góly

Domácí:

Hosté: 51. Mareček, 57. Frýdek, 70. Fatai

Sestavy

Domácí: Dikan – Petrov, S. Strandberg, Granqvist (C), V. Kalešin – Achmedov, Kaboré, Pereyra (62. Wánderson) – Smolov (75. Torbinskij), Mamajev (62. Joãozinho) – Ari.

Hosté: Bičík – Zahustel, Brabec, Mario Holek, Nhamoinesu – Mareček (79. Matějovský), Vácha (C), Dočkal (C) (84. Konaté) – Frýdek, Krejčí – Fatai (76. Juliš).

Náhradníci

Domácí: Sinicyn, Markov, Torbinskij, Gazinskij, Bystrov, Joãozinho, Wánderson

Hosté: Miller, Mazuch, Kováč, Matějovský, Konaté, Jiráček, Juliš

Karty

Domácí: Kaboré, Pereyra, Kaboré (č), Smolov

Hosté: Mareček, Fatai

Rozhodčí

Stefan Johannesson – Fredrik Nilsson, Mehmet Culum (všichni SWE)

Stadion

Stadion Kubaň, Krasnodar. Kapacita: 32,000 diváků.

Ostudný výkon totiž nezůstal bez odezvy. Do Krasnodaru se pustili novináři i fanoušci. Ostatně jako vždy, když se něco nepovede. Tamní mentalita totiž velí k tomu, že Rusové zkrátka chtějí být úspěšní. Pořád a za každé situace. To, co se událo minulý čtvrtek na Letné, pro ně rozhodně není akceptovatelné. „Krasnodar byl bezmocný,“ okomentoval počínání bohatého klubu list Sovětskij Sport.

Teď to má být jiné. Krasnodar chystá protiúder. Touží zalátat pošramocenou pověst. A samozřejmě si vybojovat postup do osmifi nále. Jedno bez druhého nepůjde.

Ščasný: Musíme předvést výkon na hranici možností

Chcete mít přehled o všem důležitém, co se děje ve Spartě? Zde sledujte všechny zprávy a zajímavosti ze svého oblíbeného klubu >>

Všechny zprávy pro fanoušky Sparty
 

720p 480p 360p 240p
Frýdek: Je lepší být nohama na zemi, Krasnodar je silný

720p 480p 360p 240p
Krejčí: Proti Chelsea jsem byl nervózní, teď to máme dobře rozehrané

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze