Slávisté trénovali v Bruselu. Cítíme se dobře, říkají Van Kessel a Mešanovič | iSport.cz
Tomáš Podvín
24. srpna 2016 • 20:00

Slávisté trénovali v Bruselu. Cítíme se dobře, říkají Van Kessel a Mešanovič

Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Procházka je po velkolepé premiéře v UFC zpátky v Praze
iSport podcast: Je Hoftych kouč pro velký klub? Bude Liberec ještě silnější než letos?
VŠECHNA VIDEA ZDE

PŘÍMO Z BRUSELU | Fialová, kam se podíváš. Hned poznáte, že na tomto stadionu v Bruselu sídlí Anderlecht. Neboli „klub budoucnosti“, jak hlásají nápisy všude možně. Fotbalisté Slavie si už ve středu v podvečer na stánku „fialek“ vyzkoušeli hezky upravený trávník, nálada na tréninku byla velmi dobrá. Bude to tak i po čtvrtečním zápase?Karty jsou po úvodním zápase rozdané jasně. Ale vzdávat se předem? To slávisté odmítají. „Postup by byl zázrak, ale určitě neskládáme zbraně,“ tvrdil před tréninkem v Bruselu útočník Muris Mešanovič. „Máme ještě 90 minut, a když jste viděli první zápas, měli jsme tři dobré šance,“ doplnil ho kolega Gino van Kessel.

Oba útočníci jsou v dobrém rozpoložení. „Cítím se dobře, jsem rád, že jsem se o víkendu proti Příbrami trefil a vyhráli jsme,“ pochvaloval si bosenský forvard. „Cítím se skvěle, jsem připraven,“ hlásil zase útočník z Curaçaa.

Zde se odehraje odvetné utkání mezi Anderlechtem a Slavií

Podle kouče Dušana Uhrina existuje šance, že ve čtvrtek proti Anderlechtu vyběhnou v základní sestavě Mešanovič i Van Kessel. „To je na trenérovi,“ shodli se oba ofenzivní hráči.

Stejný názor mají i na to, jak by se měla zítra Slavia prezentovat. „Musíme bojovat, a když dáme brzy gól, stát se může všechno,“ tvrdil Van Kessel. „Musíme zápas odjezdit na maximum. Bylo by hezké, abychom jim ten zápas trochu zkomplikovali,“ zakončil Mešanovič.

K případnému zázraku bude ovšem klíčová stoprocentní efektivita. A s tím mají zatím v sezoně slávisté velké problémy. I při cvičení střelby na tréninku kralovali hlavně brankáři Martin Berkovec s Jiřím Pavlenkou.

Chcete mít přehled o všem důležitém, co se děje ve Slavii? Zde sledujte všechny zprávy a zajímavosti ze svého oblíbeného klubu >>

Hušbauer před Anderlechtem: Můžou nás podcenit, musíme hlavně vstřelit první gól

Vstoupit do diskuse
0
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud