20. října 2017 • 10:57

Direkt na tvrďáka z Kyjeva. Po zranění v Evropské lize zkrvavil celý dres

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
Pastrňák: Ještě mám pořád mezery. Dlouhodobá smlouva mi strašně pomohla Pastrňák: Ještě mám pořád mezery. Dlouhodobá smlouva mi strašně pomohla
Fotbalová liga v novém. Hlavní sponzor Fortuna, v logu dvojtečka Fotbalová liga v novém. Hlavní sponzor Fortuna, v logu dvojtečka
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jindy sám rozdává tvrdé rány, teď ale jednu pořádnou schytal i on. Domagoj Vida, kapitán a stoper Dynama Kyjev, kvůli krvavému šrámu na hlavě nedohrál čtvrteční utkání Evropské ligy s Young Boys Bern (2:2). V 80. minutě musel kvůli masivnímu krvácení střídat, pohled na něj nebyl vůbec pěkný.Vida, který nastoupil za chorvatskou reprezentaci před rokem na mistrovství Evropy proti Česku, je známý pro svůj nekompromisní styl. Neuhýbá ze soubojů, hru na stoperu má založenou na důrazu a tvrdosti.

Proti švýcarskému Young Boys Bern se mu důrazný styl nevyplatil. Vida se při hlavičkovém souboji srazil s Moumi Ngamaleuem tak ošklivě, že potřeboval okamžité lékařské ošetření.

Osmadvacetiletý kapitán Dynama Kyjev hodně krvácel, přesto si nechal zavázat hlavu a zkusil se vrátit na hřiště. Po chvíli ale byl nucený trávník opustit, protože krev prosakovala z obvazů a ušpinila mu téměř celý dres.

Vida chtěl hrát, jenže se zakrváceným obličejem to vážně nešlo. V 80. minutě tak sundal z ruky kapitánskou pásku a pustil na hřiště svého náhradníka.

Dynamo nakonec doma remizovalo s Young Boys Bern 2:2, po třech odehraných kolech vede tabulku skupiny B Evropské ligy se sedmi body. Vida do ukrajinského klubu přestoupil v roce 2013, za chorvatskou reprezentaci odehrál už 51 zápasů, v lize získal dva tituly.

Chorvatský stoper Domagoj Vida, kapitán Dynama Kyjev, měl v utkání Evropské ligy s Young Boys Bern krvavý šrám na hlavě a musel střídat
Chorvatský stoper Domagoj Vida, kapitán Dynama Kyjev, měl v utkání Evropské ligy s Young Boys Bern krvavý šrám na hlavě a musel střídat

Skupina B

Z V R P Skóre B
1.  Kyjev 6 4 1 1 15:9 13
2.  FK Partizan 6 2 2 2 8:9 8
3.  Young Boys 6 1 3 2 7:8 6
4.  Korca 6 1 2 3 6:10 5

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze