Na Messiho, Robinha a spol. za 3 200. Plzeň bude lístky prodávat v balíčcích | iSport.cz
31. srpna 2011 • 07:35

Na Messiho, Robinha a spol. za 3 200. Plzeň bude lístky prodávat v balíčcích

Autor: bko
TOP VIDEA
MOMENTY VÍKENDU: Léčba Kotalem nezabrala, Musa pálil, otloukánkem Příbram MOMENTY VÍKENDU: Léčba Kotalem nezabrala, Musa pálil, otloukánkem Příbram
SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl SESTŘIH: Litvínov - Karlovy Vary 6:4. Gólová přestřelka dopadla lépe pro domácí, dvakrát se trefil Hübl
VŠECHNA VIDEA ZDE

Na Barcelonu zhruba za tisícovku. A definitivně do Edenu. Plzeň už o víkendu spustí předprodej lístků na Ligu mistrů, v první vlně budou k dispozici pouze balíčky vstupenek na všechny tři duely v základní skupině proti Borisovu, Barceloně a AC Milán. Nejlevnější vyjde na 3 200 korun za branku, na hlavní tribunu pak o tisícovku dráž.Teprve poté, kdyby se Eden nevyprodal na všechny tři duely dopředu, by se prodávaly vstupenky na jednotlivé zápasy. V tom případě by nejlevnější lístek na Messiho a spol. přišel na 1 600 korun.

"O místě konání měla UEFA jasno prakticky ještě před losováním v Monaku. Bezpečnost stadionu směrem k divákům neodpovídá na rekonstruovaných Štruncových sadech přísným pravidlům Ligy mistrů. Jednali jsme o možné plzeňské výjimce, ale atraktivita našich soupeřů a související organizační i marketingové úkoly definitivně rozhodly o pražské variantě," komentoval očekávané pokračování pražského azylu generální manažer Plzně Adolf Šádek.

Západočeši budou chtít do Edenu dostat opět co nejvíce fanoušků Viktorie přímo z Plzně a okolí. První čtyři dny předprodeje na Ligu mistrů se tak budou odehrávat pouze ve Štruncových sadech.

V neděli a v pondělí (4. a 5. září) budou mít první šanci získat lístky majitelé permanentek (na jednu permanentku bude možné zakoupit tři balíčky na LM). V úterý a ve středu budou mít šanci ostatní.

Až ve čtvrtek budou lístky k mání i v pražském Edenu. Na internetu se vstupenky prodávat nebudou vůbec.

"Chceme mít na stadionu opravdu domácí atmosféru a především vstupenkami odměnit fandy, kteří nechybí ani na ligových zápasech ve Štruncových sadech," přiblížil politiku klubu Adolf Šádek.

V prodeji budou tři cenově odlišené balíčky podle zvolené tribuny. Balíček na všechny tři zápasy za branku přijde na 3 200 Kč, protilehlá tribuna bude k dostání za 3 700 Kč a tribuna hlavní vyjde fanoušky na 4 200 Kč.

V Edenu vládla skvělá atmosféraV Edenu vládla skvělá atmosféraFoto Pavel Mazáč (Sport)

"Snažili jsme se cenu nastavit velmi citlivě, abychom pokryli vysoké náklady a využili potenciál soupeřů, na druhé straně chceme na stadionu opravdové fanoušky s Viktorií v srdcích. Víme, že bychom mohli ceny nastavit výše, ale maximalizace zisku opravdu nebyla naším cílem," tvrdí generální manažer Viktorie.

Teprve kdyby se pomocí balíčků nevyprodal Eden na všechny tři duely, došlo by k prodeji lístků na jednotlivá utkání.

Na Borisov by tak lístky na tři zmíněné tribuny stály v relacích 400 – 500 – 600 Kč, Barcelona 1 600 – 1 800 – 2 000 Kč a konečně prosincový duel s milánským AC by fanoušky vyšel na 1 200 – 1 400 a 1 600 Kč.

Viktoria směrem k nastíněným variantám prodeje již v pondělí dočasně pozastavila prodej permanentek.

"Chceme tak předejít jednání spekulantů, kteří by si celoroční permanentku pořídili pouze s cílem získání vstupenek na atraktivní evropské duely," vysvětlil opatření Adolf Šádek.

"Výhody by tak měly být zachovány pouze pro fanoušky, kteří nás podporovali a podporují bez ohledu na úspěchy klubu na evropské scéně," doplnil generální manažer Plzně.

Ceny lístků na Ligu mistrů v Edenu

Balíčky na všechny tři zápasy základní skupiny:

Tribuna za brankou – 3 200 Kč

Tribuna protilehlá – 3 700 Kč

Tribuna hlavní – 4 200 Kč


13. září Viktoria Plzeň – Bate Borisov

 

1. listopadu Viktoria Plzeň – FC Barcelona

6. prosince Viktoria Plzeň – AC Milán

Příznivci Plzně o postupu svého týmu nepochybují
Příznivci Plzně o postupu svého týmu nepochybují

 
Osmifinále
Články odjinud


Články odjinud