Zlatan provokuje! Smál se mi, že mám hrozný knírek, žaluje soupeř | iSport.cz
8. listopadu 2013 • 12:37

Zlatan provokuje! Smál se mi, že mám hrozný knírek, žaluje soupeř

Autor: spo
Zlatan provokuje! Smál se mi, že mám hrozný knírek, žaluje soupeř
TOP VIDEA
Kouč Ocelářů Varaďa po vítězném domácím derby: Museli jsme být trpěliví. Máme tři body proti odpočatému soupeři Kouč Ocelářů Varaďa po vítězném domácím derby: Museli jsme být trpěliví. Máme tři body proti odpočatému soupeři
RENTGEN: Co stojí za vzestupem Budějovic? Skvěle hrající Schranz může potrápit Spartu RENTGEN: Co stojí za vzestupem Budějovic? Skvěle hrající Schranz může potrápit Spartu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Zápas s PSG si příliš neužil. Kvůli rošťákovi Zlatanu Ibrahimovicovi. Fotbalista Anderlechtu Sacha Kljestan přiznal, že ho švédský útočník po celé utkání Ligy mistrů provokoval. Smál se mu do očí a říkal, že má příšerný knírek.„Po naprosto běžném souboji se Ibrahimovic ke mně otočil a provokoval mě. Dělal si srandu z mého knírku a řekl: Je fakt hrozný,“ prozradil Kljestan, jak se k němu borec z Paris St. Germain choval.

„V tu chvíli jsem zareagoval, že by měl popřemýšlet o plastické operaci nosu,“ dodal.

Jiný hráč Anderlecht Olivier Deschacht se pokusil situaci uklidnit, protože nechtěl Zlatana příliš naštvat. Bál se ho? „To ne. Ale ještě by nám pak zase nasázel čtyři góly,“ smál se.

VIDEO: Sestřih Anderlecht - PSG 1:1

Není to poprvé, co se Ibrahimovic snažil svého soupeře vyprovokovat slovně. V říjnu si kapitán Faerských ostrovů postěžoval, že Ibrahimovic je arogantní sobec. „A já nemám rád lidi, kteří moc mluví,“ řekl.

Co se stalo? „Tak třeba mě trefil loktem a já se zeptal, co dělá. Odpověděl, kde hraje a kolik vydělává peněz. Pořád dokola. Taky znevažoval náš tým a říkal, že jsme banda rybářů. Bylo to tak dětinské,“ postěžoval si.

Ibrahimovic v úterním zápase s Anderlechtem vstřelil jednu branku, PSG uhrálo remízu 1:1.

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud