FOTO: Drogba a spol. museli z hřiště. Zasypal je sníh, zápas ukončili | iSport.cz
10. prosince 2013 • 21:58

FOTO: Drogba a spol. museli z hřiště. Zasypal je sníh, zápas ukončili

Autor: spo, ČTK
TOP VIDEA
Jílek: Cítil jsem, že mužstvo je silné. Od třetího gólu jsme hru kontrolovali Jílek: Cítil jsem, že mužstvo je silné. Od třetího gólu jsme hru kontrolovali
Sparta - Mladá Boleslav: Sáček nádhernou pumelicí otevírá skóre, 1:0! Sparta - Mladá Boleslav: Sáček nádhernou pumelicí otevírá skóre, 1:0!
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Galatasaraye Istanbul a Juventusu Turín nedohráli vzájemný duel o postup ze skupiny B fotbalové Ligy mistrů. Rozhodčí ho musel kvůli hustému sněžení ve 32. minutě přerušit a nakonec i ukončit. Zápas se pravděpodobně dohraje ve středu.Když se ze zelené stane bílá aneb trávník v Istanbulu.Když se ze zelené stane bílá aneb trávník v Istanbulu.Foto twitter.com
Turecké peklo zamrzlo. Doslova. Hráči se museli s hustým sněžením vyrovnávat od začátku utkání, postupně ale sníh zasypal celou hrací plochu.

Sudí Proenca nejprve nechal vyměnit bílé míče za oranžové, ve třicáté minutě ale už nebyly vidět čáry na hřišti, takže portugalský sudí přerušil hru. Po zhruba půlhodinové přestávce rozhodl, že se nebude pokračovat.

"Kapitáni i rozhodčí se shodli, že povrch je příliš nebezpečný," upřesnila v prohlášení UEFA. Podle rozhodnutí fotbalové unie se zbývající necelá hodina duelu dohraje ve středu od 13:00 SEČ.

Utkání Ligy mistrů Galatasaray - Juventus bylo za stavu 0:0 přerušeno kvůli sněhové nadílce.
Utkání Ligy mistrů Galatasaray - Juventus bylo za stavu 0:0 přerušeno kvůli sněhové nadílce.

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud