Hrůza v Římě! Fanoušci padali z eskalátoru, jeden přišel o nohu | iSport.cz
24. října 2018 • 09:33

Hrůza v Římě! Fanoušci padali z eskalátoru, jeden přišel o nohu

Autor: ČTK, nem
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia rozdrtí Příbram, ale nabízí se i lepší možnost než handicap
BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA BASKETBALOVÝ INSIDER: Satoranský má před sebou nejlepší sezonu v NBA
VŠECHNA VIDEA ZDE

Asi dvacet fotbalových fanoušků dnes utrpělo zranění, když se porouchaly jezdící schody v římském metru, jímž cestovali na zápas Ligy mistrů mezi AS Řím a CSKA Moskva. Eskalátor vezoucí cestující směrem dolů znenadání silně zrychlil a lidé padali jeden přes druhého. Jeden z nich dokonce přišel o nohu...Podle jednoho ze svědků jezdící schody zrychlily, když na nich početná skupina fanoušků divoce skákala.

Stanice Repubblica - Teatro dell'Opera je na lince A římského metra, asi 35 minut cesty od Olympijského stadionu, kde se zápas hraje. Dopravní podnik stanici okamžitě uzavřel. Na místo dorazily čtyři sanitky, jeden z fanoušků je v kritickém stavu, uvedl britský The Daily Mirror na svých internetových stránkách. Zranění prý pocházejí z Ruska.

Sedmnáct jich skončilo v nemocnici, jeden z nich přišel o nohu a je v kritickém stavu! „Divoce tančili a skákali, dokud se eskalátor neporouchal,“ popsal děsivé okamžiky očitý svědek.

Šílenství v římském metru! Několik fanoušků CSKA Moskva se zranilo na eskalátorech
Šílenství v římském metru! Několik fanoušků CSKA Moskva se zranilo na eskalátorech

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud