Hříšnici z Chelsea: třikrát stop i milionová pokuta | iSport.cz
23. května 2009 • 09:24

Hříšnici z Chelsea: třikrát stop i milionová pokuta

Autor: mim
Vstoupit do diskuse
0
Didier Drogba nepříčetně nadával sudímu.
TOP VIDEA
iSport podcast: Přestali hráči věřit Kozlově cestě? Ustoupil Baník z přebudování týmu?
MOMENTY 5. kola: Sparta stoprocentní, Fillo smolařem, liberečtí náhradníci selhali
VŠECHNA VIDEA ZDE

Skandální chování hráčů londýnské Chelsea Didiera Drogby a Joseho Bosingwy po finálním hvizdu semifinálového klání v Lize mistrů s Barcelonou bude mít nemilou dohru! Oba hříšníky i klub totiž čeká parádní trest od UEFA.Oba hříšníci se dostali do křížku s norským sudím Övreböem, s jehož prapodivným výkonem nebyli ani trochu spokojeni. Rozhodčí totiž ignoroval hned několik zákroků hráčů Barcelony, po kterých se Chelsea dožadovala penalt.

Drogbu čeká zřejmě trojzápasový distanc za nenávistný výstup, kdy ho musela od norského sudího odtáhnout ochranka. Útočník Pobřeží slonoviny navíc milionům diváků na celém světě dal jasně najevo, co si o rozhodčím myslí, když jeho výkon do kamer rozzuřeně označil za "z***venou ostudu".

Podobný osud čeká nejspíš i Drogbova portugalského spoluhráče Bosingwu. Ten se sice na hřišti tak divoce nepředváděl, ale šílenému kolegovi se vyrovnal pozápasovými komentáři. V nich označil Övreböa za sprostého zloděje.

Klub, ve kterém působí i český reprezentační brankář Petr Čech, navíc zřejmě čeká pokuta téměř osm milionů korun.

Šéfové evropské asociace tyto tresty navrhli během včerejšího zasedání. Podle reakce Chelsea se klub na zasedání 17. června vůči verdiktům odvolá.

UEFA také vyšetřuje údajné nevhodné chování domácích fanoušků. Ti se měli dopustit zakázaného házení předmětů na hrací plochu.

Vstoupit do diskuse
0
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud