Fanoušci Žiliny zuří: Za gól zaplatili miliony | iSport.cz
4. listopadu 2010 • 12:40

Fanoušci Žiliny zuří: Za gól zaplatili miliony

Autor: pj, spo
TOP VIDEA
Varaďa před MS U20: Barinka zatím mimo, spoléhat bude na Dostála Varaďa před MS U20: Barinka zatím mimo, spoléhat bude na Dostála
Marpo chce fight s Vémolou. Proti němu si věřím, říká Marpo chce fight s Vémolou. Proti němu si věřím, říká
VŠECHNA VIDEA ZDE

Pohár přetekl! Fanoušci žilinského klubu po ostudné prohře s Marseille (0:7) kritizují vedení i trenéra Pavla Hapala. Po nákupu předražených lístků viděli jen bídu, bídu a bídu. Fotbalisté během dvou domácích zápasů svým fanouškům „vystříleli“ neuvěřitelné skóre 1:11.„Stal se ten nejhorší scénář. Lístky na Chelsea byly předražené, odrbali jste skalní fanoušky a teď na Spartak přijde pár diváků,“ zlobí se příznivec MŠK Tatankavk na oficiálních stránkách klubu. A není jediný.

Naštvaní jsou všichni fanoušci. Vždyť za dva domácí zápasy celkem zaplatili podle hrubého odhadu v přepočtu 10-15 milionů českých korun!

Marseille Žilinu doslova zesměšnila.Marseille Žilinu doslova zesměšnila.Foto ČTK
Lístky na Chelsea
I. kategorie 200 €
II. kategorie 150 €
III. kategorie 100 €
IV. kategorie 55 € a 50 €

Lístky na Marseille (i Spartak)
I. kategorie 100 €
II. kategorie 50 €
III. kategorie 20 €

A co viděli? Jeden gól v síti Chelsea po chybě Petra Čecha a dalších jedenáct v žilinské brance. Skóre 1:11.

„Zklamali postupně úplně všichni. Nejprve Antošík (šéf klubu), potom Hapal a nakonec samotní hráči,“ shodují se v diskusích fanoušci Žiliny.

A teď si vemte, kdyby vedení klubu ponechalo původní ceny lístků na domácí zápas s Chelsea. Nejdražší lístek stál před slevou 600 eur, nejlevnější 300.

Asi těžko by byl stadion Pod Dubňom s kapacitou 11200 míst vyprodaný. Ovšem kdyby k tomu došlo, Žilina by od vlastních fandů utržila kolem 80-90 milionů korun!

„Je třeba vykopat hroby na trávníku a začít unášet děti. Ať hráčům dojde, kde jsou a za koho hrají!“ zuří další fanoušek pod přezdívkou Zltozeleny.

Kromě vedení klubu si příznivci berou na paškál také kouče Pavla Hapala. Někteří si dokonce přejí jeho odchod.

„Dal bych mu poslední šanci,“ namítl Tatankavk. „Spíš by měl svoje působení v Žilině přehodnotit sám. Je to tragédie. Pane Hapal, nechte naši Žilinku hrát útočný fotbal!“ uvedl mcvrabec. „Měl by skončit co nejdřív,“ doplnil kilynko.

Několik fandů se shodlo, že Žilina úplně zmateně a zbytečně otevírala obranné prostory, čehož zkušení matadoři v řadách Marseille využili. Navíc prý po čtvrté inkasované brance přestali prakticky hrát.

„Hráči se tváří jako mistři světa, ale třeba v československé lize by hráli o záchranu stejně jako kdysi,“ dodal Tatankavk. „Bylo to strašné a stále doufám, že se probudím ze sna,“ vzdychl gunner77.

Ustuda pro Žilinu.
Ustuda pro Žilinu.

 
Skupina F
Články odjinud


Články odjinud