VIDEO: Nejhůř kopnutý Panenka. Gólman stačil skočit, vstát i lapit míč | iSport.cz
18. března 2015 • 14:42

VIDEO: Nejhůř kopnutý Panenka. Gólman stačil skočit, vstát i lapit míč

Autor: isport.cz
Vstoupit do diskuse
0
Mladík z Benfiky Lisabon Romário Baldé hrůzným způsobem neproměnil penaltu ve stylu Antonína Panenky
TOP VIDEA
Martin Minčev, nová posila Sparty: Univerzál, může si vyhovět s Hložkem
KARLOS SHOW: Vémola promluvil jako Terminátor! A Strakova pravda o tataráku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jde penalta zahodit ještě hůř? Těžko. Mladý útočník Benfiky Lisabon Romário Baldé předvedl pokus ve stylu dloubáčku Antonína Panenky. To se mu vůbec nepovedlo. V zápase mládežnické Ligy mistrů proti Šachtaru Doněck poslal oblouček do branky tak slabě, že balon téměř sám stihl doběhnout. Gólman neměl žádný problém, osmnáctiletý nešťastník pak padl na trávník se slzami v očích.V 53. minutě mohla jít Benfica do vedení 2:0. Proti Šachtaru zahrávali domácí penaltu, na kterou si stoupl Romário Baldé. Osmnáctiletý mladík chtěl předvést troufalou kulišárnu. Tu ale provedl absolutně mizerně.

Baldé si vzpomněl na fintu české fotbalové legendy Antonína Panenky a chtěl míč kopnout dloubákem doprostřed branky. Brankář skočil napřed do strany, to se mu povedlo. Jenže kopnout do míče technicky správně, to vůbec.

Míč letěl na branku tak slabě, že k čáře sotva doskákal. Brankář Šachtaru se stihl ze země zvednout, vrátit se doprostřed branky a balon chytit.

Baldé by se v tu chvíli hanbou propadl. Místo, aby pojistil vedení svého mužstva, stal se pravý opak. Šachtar srovnal na 1:1, v následném penaltovém rozstřelu pak Benfiku vyřadil.

Osmnáctiletý hráč domácích byl ze zpackaného pokusu zničený. Portugalská média informují o tom, že po penaltě padl na trávník a dlouho plakal. Když vystřídal, na lavičce se ještě v slzách omlouval svým spoluhráčům.

Ostrava - Liberec: Panenkovská penalta Milana Baroše na 2:1

Vstoupit do diskuse
0
Články odjinud


Články odjinud