18. března 2015 • 14:42

VIDEO: Nejhůř kopnutý Panenka. Gólman stačil skočit, vstát i lapit míč

Autor:
Reklama
Mladík z Benfiky Lisabon Romário Baldé hrůzným způsobem neproměnil penaltu ve stylu Antonína Panenky
TOP VIDEA
Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví Fakta MS: Rusko má postup na dosah, Afrika poprvé slaví
Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy Vémola před soubojem s Kinclem: Odpočítávám vteřiny, v O2 aréně to bude easy
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jde penalta zahodit ještě hůř? Těžko. Mladý útočník Benfiky Lisabon Romário Baldé předvedl pokus ve stylu dloubáčku Antonína Panenky. To se mu vůbec nepovedlo. V zápase mládežnické Ligy mistrů proti Šachtaru Doněck poslal oblouček do branky tak slabě, že balon téměř sám stihl doběhnout. Gólman neměl žádný problém, osmnáctiletý nešťastník pak padl na trávník se slzami v očích.V 53. minutě mohla jít Benfica do vedení 2:0. Proti Šachtaru zahrávali domácí penaltu, na kterou si stoupl Romário Baldé. Osmnáctiletý mladík chtěl předvést troufalou kulišárnu. Tu ale provedl absolutně mizerně.

Baldé si vzpomněl na fintu české fotbalové legendy Antonína Panenky a chtěl míč kopnout dloubákem doprostřed branky. Brankář skočil napřed do strany, to se mu povedlo. Jenže kopnout do míče technicky správně, to vůbec.

Míč letěl na branku tak slabě, že k čáře sotva doskákal. Brankář Šachtaru se stihl ze země zvednout, vrátit se doprostřed branky a balon chytit.

Baldé by se v tu chvíli hanbou propadl. Místo, aby pojistil vedení svého mužstva, stal se pravý opak. Šachtar srovnal na 1:1, v následném penaltovém rozstřelu pak Benfiku vyřadil.

Osmnáctiletý hráč domácích byl ze zpackaného pokusu zničený. Portugalská média informují o tom, že po penaltě padl na trávník a dlouho plakal. Když vystřídal, na lavičce se ještě v slzách omlouval svým spoluhráčům.

Ostrava - Liberec: Panenkovská penalta Milana Baroše na 2:1
720p 480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Nominace Kvalifikace Los Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

Skupina A * Skupina B * Skupina CSkupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H

Soupisky favoritů MS:
Anglie * Agentina * Belgie * Brazílie 
Francie * Německo * Portugalsko * Španělsko 
Klasická verze
Mobilní verze