VIDEO: Nejhůř kopnutý Panenka. Gólman stačil skočit, vstát i lapit míč | iSport.cz
18. března 2015 • 14:42

VIDEO: Nejhůř kopnutý Panenka. Gólman stačil skočit, vstát i lapit míč

Mladík z Benfiky Lisabon Romário Baldé hrůzným způsobem neproměnil penaltu ve stylu Antonína Panenky
TOP VIDEA
Šilhavý: Byli jsme nervózní, proti Brazílii chceme víc hrát. Budou čtyři změny Šilhavý: Byli jsme nervózní, proti Brazílii chceme víc hrát. Budou čtyři změny
Vítkovice - Třinec: Schleiss zaskočil Hrubce střelou nad lapačku, ta skončila až v bráně,  2:3 Vítkovice - Třinec: Schleiss zaskočil Hrubce střelou nad lapačku, ta skončila až v bráně, 2:3
VŠECHNA VIDEA ZDE

Jde penalta zahodit ještě hůř? Těžko. Mladý útočník Benfiky Lisabon Romário Baldé předvedl pokus ve stylu dloubáčku Antonína Panenky. To se mu vůbec nepovedlo. V zápase mládežnické Ligy mistrů proti Šachtaru Doněck poslal oblouček do branky tak slabě, že balon téměř sám stihl doběhnout. Gólman neměl žádný problém, osmnáctiletý nešťastník pak padl na trávník se slzami v očích.V 53. minutě mohla jít Benfica do vedení 2:0. Proti Šachtaru zahrávali domácí penaltu, na kterou si stoupl Romário Baldé. Osmnáctiletý mladík chtěl předvést troufalou kulišárnu. Tu ale provedl absolutně mizerně.

Baldé si vzpomněl na fintu české fotbalové legendy Antonína Panenky a chtěl míč kopnout dloubákem doprostřed branky. Brankář skočil napřed do strany, to se mu povedlo. Jenže kopnout do míče technicky správně, to vůbec.

Míč letěl na branku tak slabě, že k čáře sotva doskákal. Brankář Šachtaru se stihl ze země zvednout, vrátit se doprostřed branky a balon chytit.

Baldé by se v tu chvíli hanbou propadl. Místo, aby pojistil vedení svého mužstva, stal se pravý opak. Šachtar srovnal na 1:1, v následném penaltovém rozstřelu pak Benfiku vyřadil.

Osmnáctiletý hráč domácích byl ze zpackaného pokusu zničený. Portugalská média informují o tom, že po penaltě padl na trávník a dlouho plakal. Když vystřídal, na lavičce se ještě v slzách omlouval svým spoluhráčům.

Ostrava - Liberec: Panenkovská penalta Milana Baroše na 2:1
720p 480p 360p 240p

 

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky

Články odjinud


Články odjinud