5. dubna 2012 • 15:52

Gólman z Okresního přeboru chce nastoupit za Spartu, nahradí Kweukeho?

Autor:
Reklama
Jakub Kohák projevil zájem, že by nastoupil za Spartu v Liberci.
TOP VIDEA
Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale? Příhodovo přiznání v TIKI-TAKA. Komu fandí elitní rozhodčí v Česku ve fotbale?
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
VŠECHNA VIDEA ZDE

VIDEO | Do Generali Areny si to přihasil na skládací koloběžce, navlékl se do rudého dresu se svým jménem – a začal perlit. Filmový režisér Jakub Kohák třeba s vážnou tváří několikrát zopakoval, že v sobotním šlágru v Liberci nastoupí v útoku Sparty.Jakub KohákJakub Kohák
Proslul především jako autor reklamních kampaní, v živé paměti je třeba ještě ta s Boleslavem Bolívkou v hlavní roli pro jednoho mobilního operátora.

Tentokrát Jakub Kohák natočil pro letenský klub motivační video s názvem My jsme Sparta, které na dnešní tiskovce představil.

„Jsem sparťan, dělal jsem to z přesvědčení a lásky,“ prohlásil po skončení projekce Kohák.

„S normální prací to ale srovnávat nemůžu, protože třeba se supermodelkami jsem bohužel nikdy netočil. Mou supermodelkou je tady Andrej Kerič,“ ukázal na vedle sedícího chorvatského útočníka.

Jakub Kohák projevil zájem, že by nastoupil za Spartu v Liberci.
480p 360p 240p

Zarostlého umělce s kšiltovkou na hlavě nevyvedla z míry ani otázka, kde bude sledovat zápas Liberce se Spartou.

„Trenér mi řekl, že na základě mých výkonů v seriálu Okresní přebor nastoupím na hrotu. Takže budu utkání sledovat přímo z plochy,“ uvedl Kohák. „Dres mi sekne, doufám, že to vyjde, co trenére?“ hecoval přítomného kouče Martina Haška.

„Je to ve hře,“ reagoval s úsměvem Hašek.

Jakub Kohák projevil zájem, že by nastoupil za Spartu v Liberci.
480p 360p 240p

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze