25. července 2012 • 14:43

Příbram získala cenné posily. Kádr Středočechů posílí Střihavka a Kalivoda

Autor: ,
Reklama
Příbram posílí zkušení Stříhavka s Kalivodou
TOP VIDEA
TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka TOP góly 25. kola HET ligy: Stanciův parádní přímák i bomby Mary a Havlíka
Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně Pivo, šampaňské a pohár! Takhle slavila Kometa titul v šatně
VŠECHNA VIDEA ZDE

Kádr fotbalistů Příbrami rozšíří dva zkušení hráči David Střihavka a David Kalivoda. Oba se ve středočeském celku dohodli na dvouletých smlouvách. Příbram o tom informovala na svém webu.Příbram si od jejich příchodu slibuje zkvalitnění soupisky. Tým totiž v závěru minulé sezony doplatil na nezkušenost mladých fotbalistů, kteří museli v úzkém kádru zaskakovat za zraněné spoluhráče.

"Bez diskuze jsou to oba velmi zkušení hráči, kteří nám pomohou. Nechceme, aby se nám stalo to, co v předchozí sezoně, kdy jsme při úzkém kádru dohrávali s dorostenci na lavičce. V jejich případě navíc čekáme kvalitu," řekl prezident klubu Jaroslav Starka.

Devětadvacetiletý útočník Střihavka už prošel v české lize Jabloncem, Spartou, Blšany, Ostravou, Slavií a Plzní. Naposledy působil na Slovensku, kde hrál za Žilinu a Prešov. Bývalý juniorský reprezentant má na kontě i angažmá v Tilburgu a Norwichi.

Rovněž devětadvacetiletý záložník Kalivoda má v lize už 165 startů, většinu z nich za Slavii, jejímž je odchovancem. Hrál i za Blšany, Teplice, Brno a naposledy na jaře ve Viktorii Žižkov.

Příbram už dříve posílili obránci Tomáš Hájovský, Kevin Lafrance, Zdeněk Šmejkal, záložník Petr Trapp a útočník Zoran Danoski.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Program a výsledky Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hraje od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostí 11 ruských měst a 12 stadionů, finále se odehraje v Moskvě na stadionu Lužniki.

 Skupina A * Skupina B * Skupina C *Skupina D * Skupina E * Skupina F * Skupina G * Skupina H
Klasická verze
Mobilní verze