Kusý o budoucnosti: Chceme udržet Latku a získat zabijáka do útoku | iSport.cz
24. října 2012 • 09:36

Kusý o budoucnosti: Chceme udržet Latku a získat zabijáka do útoku

Autor: rjm
TOP VIDEA
Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka Smutek i slzy... Kellnerová na Prague Playoffs závodit nebude. Představí se ale jako ambasadorka
TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš TOP momenty extraligy: Sparta už čtvrtá a rekordman Gulaš
VŠECHNA VIDEA ZDE

Prioritou fotbalové Slavie je udržení stopera Martina Latky, klub navíc bude v zimě hledat gólového zabijáka do útoku. To prozradil generální ředitel fotbalové Slavie Zbyněk Kusý na internetových stránkách klubu, kdy odpovídal na dotazy fanoušků.Nejaktuálnějším úkolem je prodloužení smlouvy stopera Martina Latky. Tomu končí kontrakt v klubu v zimě. Slavia jej oslovila s nabídkou víceletého kontraktu už před sezonou a nyní to zkusí znovu.

„Rozhodnutí je teď jednoznačně na něm. Martin chce dohrát v klidu podzim a pak by se měl zhruba do poloviny prosince rozhodnout, zda přijme případnou zahraniční nabídku nebo zůstane. Na tom jsme se dohodli. Zatím tedy není důvod k panice,“ poznamenal Kusý.

„Samozřejmě že nemáme takové možnosti, jako mají například v bundeslize nebo v jiných evropských ligách, ale věřím, že i my jsme schopni Martinovi nabídnout atraktivní podmínky,“ doplnil.

Latka se postaral o nejdůležitější moment utkání
Latka se postaral o nejdůležitější moment utkání

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud