Posily Plzně dál řádí! Tecl zase pálil, gólem se uvedl i Kovařík

Autor: Robert Neumann
0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Jeden gól, jedna asistence – tak skvěle se v Plzni uvedl exjablonecký záložník Jan Kovařík. V páteční přípravě proti Ústím nad Labem přispěl k výhře ligového lídra 5:2. Dál řádí dřívější posila útočník Stanislav Tecl, jenž se trefil i ve třetím duelu v Plzni, tentokrát dokonce dvakrát.

Zápas, který byl hraný na 4x30 minut, přičemž každá ze dvou jedenáctek odehrála hodinu, rozhodli Západočeši jeho v poslední čtvrthodině, kdy vstřelili čtyři góly.

Velkou zásluhu na tom měl právě novic Kovařík, který potvrdil roli dvorního nahrávače bývalého spoluhráče z Jablonce, nyní už sparťana Davida Lafaty. Jeho centr z levé strany neměl chybu, doplachtil přesně na malé vápno k noze Tecla, který se nemýlil.

Poté Kovařík sám umístil do sítě střílenou přihrávku z pravé strany. Tecl poté přidal ještě jeden zásah. Zbylé dva góly obstarali Adamov a Malakjan.

„Tecl potvrdil, že je střelec, Kovařík dal první gól, připsal si i asistenci. Tito hráči po období, kdy se s týmem budou sžívat, by mohli být těmi, kteří nám můžou pomoct,“ uvedl po utkání trenér Pavel Vrba.

Jan Kovařík, nováček v dresu Plzně, se v přípravném utkání předvedl v dobrém světle

Plzeň – Ústí nad Labem 5:2
hráno na 4x30 minut (0:0, 1:0, 0:0, 4:2)
Branky Plzně: Tecl 2, Kovařík, Malakjan, Adamov.

Sestava Plzně
Prvních 60 minut: Pavlík – Rajtoral, Řezník, Hejda, Limberský – Darida, Ďuriš – Fillo, Kolář, Zeman – Adamov.

Druhých 60 minut: Mandous – Sladký, Khubutja, Chocholoušek, Končal – Kyndl, Hora – Štípek, Malakjan, Kovařík – Tecl.

0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.