Ligová sobota v Česku = zoufalost střelců: 5 zápasů a jen 4 góly!

Autor: pta, iSport.cz
0
Fantastický Priskeho trojzubec, nové Bazaly, nastoupí Preciado do derby?
Nahlédněte do kabiny Třince: kdo sbírá auta a kdo by mohl být ekonom. Kacetl je...

Hodně špatný den si prožili v sobotu fanoušci při sledování pro Gambrinus ligy. Alespoň ti, kteří čekali na góly. Během pěti sobotních zápasů padly jen ČTYŘI! Na dvou stadionech skončilo utkání tím nejnudnějším skóre 0:0. Při porovnání se statistikami ze zahraničních soutěží se musí střelci v české lize červenat studem.

Páteční vysoká výhra Plzně nad Jabloncem 6:1 diváky pěkně navnadila… Sobotní dění je muselo zase pořádně uzemnit. Už čtveřice sobotních podvečerních s výkopem od 17 hodin zápasů přinesla situaci, která určitě nikomu nepřipadala moc atraktivní.

2,83 gólu na zápas

Ještě v 71. minutě byl na Slovácku, v Brně, Liberci a Příbrami stejný stav jako po úvodním hvizdu. Na dvou posledních jmenovaných stadionech skóre 0:0 pak vydrželo až do konce.

Navíc ani jeden ze čtyř gólů v pěti sobotních utkáních nedal útočník! V gólově nejbohatším duelu na Letné za Spartu skórovali obránci Brabec a Costa.

To v zahraničí se hrálo v sobotu podle mnohem útočnějších not. Třeba ve Španělsku viděli o 7 gólů víc, ačkoliv se hrálo v porovnání s Českem o jeden zápas méně.

V Anglii si také fanoušci užili. Třeba Manchester City porazil Norwich 7:0 a o góly se podělilo sedm různých hráčů. A v utkání proti Southamptonu se prosadil v 1. minutě brankář Stoke Begovič.

A remíza 0:0? To byl v sobotu neznámý pojem v německé bundeslize, či španělské La Lize. Česká liga může jen závidět.

Costa dává druhý gól Sparty

0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.