20. května 2014 • 12:57

Proč také Pastoor opustí Slavii? V Alkmaaru si vydělá dvakrát tolik

Autor: sh, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Od nájezdů s Finy po zlatou trefu Pastrňáka. Podívejte se na všechny české góly na MS
Chybí levá noha, Červ odsune Krejčího na stopera. Co křídla a základní sestava?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Od včerejška už je to jisté. Trenér Alex Pastoor opustí po sezoně Slavii a bude se věnovat práci asistenta u fotbalistů Alkmaaru. Co ho vedlo k tomuto rozhodnutí? Bude výrazně blíž domova a nezanedbatelná není ani finanční stránka. Oproti angažmá v Praze si výrazně polepší.„Alkmaar mi dal skvělou nabídku,“ uvedl Pastoor na oficiální webové stránce pražského klubu. „Klub navíc sídlí patnáct kilometrů od mého domu v Holandsku. Pro mě osobně jde o ideální kombinaci pracovní pozice a osobní situace,“ dodal.

Vedení pražského klubu bylo sice o Pastoorově odjezdu informováno, předpokládalo se ovšem, že definitivní rozhodnutí padne až po skončení ligového ročníku. „Pan Pastoor dostal od nizozemského klubu nabídku, která mu vyhovuje z osobního hlediska i po finanční výši,“ sdělil ředitel oddělení komunikace Jiří Vrba.

Ve Slavii měl Pastoor měsíční plat 330 tisíc korun, doma by si měl podle odhadu znalců přijít na dvojnásobek. Prémie za záchranu Slavia nevypsala, ty ve hře nejsou.

Ligový ročník dokončí na trenérské lavičce. „Má smlouvu do konce sezony a tu dodrží,“ ujistil Vrba, že nového kouče bude Slavia hledat až po skončení ročníku.

Do té doby odmítá vedení klubu o nástupci spekulovat. „Pro nás je teď nejdůležitější dojednat majetkoprávní vztahy, s nimiž souvisí i obdržení profesionální licence,“ odhalil hlavní úkol Vrba. „Jsem přesvědčen, že ji Slavia dostane,“ ani na okamžik nezapochyboval, že bude všechno v pořádku.

 

Vstoupit do diskuse
0

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud