26. června 2019 • 15:35

Kamerun chtěl nahradit hráče se srdeční vadou, federace to zamítla

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Ukázka z filmu o Soukalové: Když dělala problémy, máma s fackou nelenila
Proč je pro Spartu Asger Sørensen důležitý? Tým zůstane konzistentní, spojuje Čechy a cizince
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisté Kamerunu neuspěli na mistrovství Afriky s žádostí o možnost povolat do týmu náhradníka za útočníka Joela Tagueua, u kterého lékařské vyšetření odhalilo možné potíže se srdcem. Změnu v nominaci zamítla kontinentální federace. Obhájci titulu se ale chtějí proti verdiktu odvolat."S tím rozhodnutím nejsme spokojeni. Zkusíme to znovu, snad se jejich postoj změní," řekl trenér Clarence Seedorf. Podle jeho názoru podal tým žádost včas.

Tagueu vypadl z nominace poté, co u něho vyšetření potvrdilo život ohrožující srdeční vadu. Pětadvacetiletý fotbalista, který hraje za portugalský klub Marítimo, má anomálii na věnčité tepně a lékaři mu velkou zátěž nedoporučili.

Kamerunští fotbalisté se záložníkem Sparty Georgésem Mandjeckem a obráncem Slavie Michaelem Ngadeuem v sestavě vykročili na šampionátu za obhajobou titulu úterním vítězstvím 2:0 nad Guineou-Bissau.

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Články odjinud


Články odjinud