1. června 2012 • 21:40

Autor: iSport.cz
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

Českým fotbalistům se generálka před mistrovstvím Evropy, které začíná přesně za týden, příliš nepovedla. I přes územní převahu podlehli Maďarsku 1:2, když rozhodující úder si hosté nechali na 88. minutu utkání.

Hosté šli do vedení již v prvním poločase, kdy překvapili český tým ze standardní situace v době, kdy domácí obrana stavěla zeď. O vyrovnání se postaral z pokutového kopu Michal Kadlec.

Ve druhém poločase však favorizovaní Češi hrající bez zraněného kapitána Rosického už branku nestřelili. Naopak. Hosté z ojedinělého protiútoku definitivně rozhodli o svém vítězství.

Vladimíra Daridu brání Ádám Pintér

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a Gruzii.