7. června 2016 • 20:55

Komu věřit na EURO? Sázejte na Čechy, radí analytik italské banky

Autor: ,
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Italská banka UniCredit předpověděla, že mistrovství Evropy ve Francii ovládnou domácí fotbalisté. Ve finále podle ní porazí Anglii. Sázkařům radí, aby sázeli na Anglii, Rusko a Českou republiku, jejichž kurzy jsou u sázkových kanceláří velmi podhodnocené. Naopak nedoporučuje sázet na Belgii a Chorvatsko, kde jsou naopak příliš nadhodnocené.Autor zprávy Tobias Rühl vychází ze složitého matematického vzorce a podrobné dvacetistránkové analýzy. Podle něho má Francie všechny trumfy - všechny "proměnné" hrají v její prospěch.

Rühl vzal v potaz například výhodu domácího prostředí, dlouholeté členství ve FIFA, počet bodů získaných na minulém Euru a také účast v semifinále mistrovství Evropy hráčů do 17 a 19 let. V posledních osmi letech v nich byla Francie sedmkrát.

Základně Čechů v Tours se povodeň těsně vyhnula, stadion je jejich

Výsledek výpočtů je podle něj jasný. "Je to Francie, kdo letos vyhraje Euro. Anglie skončí na druhém místě, což bude její nejlepší výkon v mezinárodní soutěži od roku 1966," uvedl Rühl. Zbývajícími dvěma semifinalisty budou podle něho Španělsko a Německo.

Německý expert italské banky také předpověděl čtvrtfinálové souboje, a sice Švýcarsko - Španělsko, Anglie - Portugalsko, Itálie - Německo a Francie - Rusko.

"Samozřejmě, že žádný model (ani člověk) není dokonalý," dodal Rühl dodal, že výsledek souboje Itálie a Německa bude "velmi těsný" a že Španělsko stojí "v těsném závěsu za Anglií".

Připomněl, že sázkové kanceláře očekávají spíše vítězství Německa, které je úřadujícím mistrem světa.

VŠE O EURO 2016 ČTĚTE ZDE >>>

Nejvíc gólů na EURO? Müller se u toho umí přimotat, tipují Češi

Kdo vyhraje EURO? Sen o našem triumfu i skrytý favorit Anglie, tvrdí Češi

Kdo překvapil v přípravě na EURO? Navrátilec Rosický i probuzený Necid

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze