5. července 2016 • 16:34

Mají se Portugalci bát? Ronaldo na tréninku odkulhal a držel si koleno

Autor:
TOP VIDEA
Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu! Olympijská past na Samkovou a spol.: osmimetrový pád na startu!
Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga Sparta - Mountfield HK: To byl bodyček! Rozhodčí poslal k zemi Kukumberga
VŠECHNA VIDEA ZDE

Má se Portugalsko bát? Možná. Ohrožen je totiž start Cristiana Ronalda, největší hvězdy reprezentace, v semifinále EURO proti Walesu. Špílmachr týmu kvůli bolavému levému kolenu vynechal deset minut úterního dopoledního tréninku, odkulhal na lavičku, kde se snažil dát koleno dohromady. Pozitivní může být, že nepožádal o pomoc lékaře národního týmu, který byl nedaleko. Zda bude hvězda v pohodě, to se uvidí nejpozději ve středu.Média soudí, že tohle by mohla být dobrá zpráva pro Wales. Tomu se před semifinále EURO 2016 příliš nevěří, jenže kdyby Portugalsku chyběla hvězdná značka CR7, šance obou týmů by hned vypadaly jinak. Kritici známé hvězdy Realu Madrid mohou namítnout, že stejně na šampionátu zatím vstřelila jen dvě branky a dokonce neproměnila penaltu, jenže s tím na portugalské fanoušky nechoďte. Ti pořád věří, že klenot sestavy a jeden z nejlepších hráčů světa na EURO ještě zazáří.

V úterý dopoledne Portugalcům každopádně pořádně zatrnulo, když Ronaldo odkulhal během tréninku na lavičku a deset minut nechával odpočívat své zraněné levé koleno. Evidentně měl do pohody daleko, zraněné místo prohmatával a snažil se zjistit, v čem je problém. Na lavičce podle zahraničních serverů proseděl čas od 9:17 do 9:26.

Pozitivní snad na celé věci může být pro Portugalce fakt, že hvězda nezavolala lékaře týmu a problémy s ním konzultovala. Jasno bude nejpozději ve středu večer, kdy se zápas hraje.

Trenér portugalské reprezentace Fernando Santos rozmlouvá s Cristianem Ronaldem
Trenér portugalské reprezentace Fernando Santos rozmlouvá s Cristianem Ronaldem

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze