17. června 2015 • 14:52

Pelta by Váchu srovnal: Jak hráč vymýšlí módní kolekce, je konec

Autor:
TOP VIDEA
Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul Pokorný: Byli bychom srabi, kdybychom se nepokusili o titul
Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku Rozesmátá Sáblíková po úspěšném návratu: Děsně jsem se bála propadáku
VŠECHNA VIDEA ZDE

Šéf českého fotbalu Miroslav Pelta se pořádně opřel do záložníka Sparty a reprezentace Lukáše Váchy. Právě on totiž udělal rozhodující chybu v kvalifikačním zápase na Islandu, který Češi prohráli 1:2, ačkoliv vedli, a zkomplikovali si tak postup na EURO 2016.„Musíme se maximálně koncentrovat na ty zápasy v září, kdy hostíme Kazachstán a jedeme do Lotyšska. Když v těch dvou kvalifikačních zápasech uděláme šest bodů, tak z toho něco bude, to jsem si jistý,“ cituje Miroslava Peltu Aktuálně.cz.

„Každopádně bych nechtěl, abychom se třeba dostali do situace, že pojedeme do Nizozemska a budeme tam nutně potřebovat třeba bod. To už se uzdraví i Robben a až tam na nás vyběhne s Van Persiem... To abych si tam pak s sebou vezl defibrilátor, to by byl i na tribuně velký nápor na srdíčko,“ obává se fotbalový boss.

Módeman Vácha má svou kolekci: Kluci ze Sparty už chtějí objednávat

Ten také od podlahy „sepsul“ záložníka Lukáše Váchu, který vyrobil rozhodující kiks na Islandu. „Já už ve fotbale nějaký ten pátek funguju. A jedno vím: Jak fotbalista začne vymýšlet vlastní módní kolekce a hrát si na módní ikonu, tak to je konec,“ má jasno Pelta.

„U Lukáše Váchy to není první chyba, co udělal, měl by se zkusit nějak srovnat,“ vyzývá záložníka Sparty, který před nedávnem představil vlastní kolekci oblečení…

Fotbalista Lukáš Vácha spolu s přítelkyní Markétou v modelech z jeho nové značky oblečení
Fotbalista Lukáš Vácha spolu s přítelkyní Markétou v modelech z jeho nové značky oblečení

Vše o zimních olympijských hrách 2018 najdete zde >>

 Klasická verze
Mobilní verze