Vyhoďte Bílka! Fotbaloví fanoušci na internetu podepisují petici | iSport.cz
17. října 2012 • 10:26

Vyhoďte Bílka! Fotbaloví fanoušci na internetu podepisují petici

Autor: spo
TOP VIDEA
Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1 Teplice - Sparta: Řezníček obírá Letenské o body! V závěru srovnává z dorážky na 1:1
TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek TOP góly 13. kola: Kalabiškova raketa nebo Schranzův růžek
VŠECHNA VIDEA ZDE

Lidem došla trpělivost. Fotbaloví fanoušci na internetu podepisují petici pro odvolání reprezentačního trenéra Michala Bílka, jehož svěřenci ve včerejším kvalifikačním zápase remizovali s Bulharskem 0:0."Vyhoďte Bílka." To je název petice, kterou stvořili fanoušci bezprostředně po utkání s Bulhary. Druhý den kolem 17:00 hodiny ji podepsalo přes 5500 lidí. A další podpisy přibývají (www.petice24.com/vyhodte_bilka).

Jde o odpověď fanoušků, které zklamal další nevýrazný výkon národního týmu. Především pak v ofenzivě, která zahrozila před bulharskou brankou jen párkrát.

Na Letnou přitom dorazilo fotbalisty podpořit 16 tisíc diváků. A ti zaplatili za lístky nemalé peníze. Že minimálně stejný počet dorazí na další utkání reprezentace, je teď ve hvězdách. Lidé jsou rozladění a přejí si změnu.

"Bílek je první trenér, u kterého se rozmýšlím, jestli vůbec budu na fotbal koukat. Dříve u mne něco nemyslitelného. Za tři roky i s docela kvalitními hráči nedosáhnul ničeho, tým nemá žádnou tvář a všechno to jen prokládá alibistickými kecy a výmluvami, proto: BÍLEK VEN!" napsal jeden ze signatařů petice.

"Už delší dobu je jasně vidět, že trenér reprezentace Bílek má možná tak na divizní klub. To, co předvádějí hráči pod jeho vedením je tristní," přidal se další.

Michal Bílek během utkání české fotbalové reprezentace s Bulharskem, které skončilo bezbrankovou remízou
Michal Bílek během utkání české fotbalové reprezentace s Bulharskem, které skončilo bezbrankovou remízou

 
Aktuální zápasy
Články odjinud


Články odjinud