15. června 2017 • 04:40

Jankto si před EURO tlak nepřipouští. Německa se nebojíme, vyzývá Černý

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil LIGA NARUBY: Baroš odmítl Odezřeno, Škoda setřásl sníh, Rada chválil i zuřil
SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko SESTŘIH: Třinec - Pardubice 3:2. Oceláři vedou sérii, dvakrát se trefil Marcinko
VŠECHNA VIDEA ZDE

Už se to blíží! Již v pátek startuje v Polsku EURO do 21 let a v neděli se do akce dostanou čeští fotbalisté. Svěřenci Vítězslava Lavičky hned narazí na jednoho z velkých favoritů - Německo. Obavy ale v českém táboře určitě nečekejte. „Rozdáme si to s nimi,“ tvrdí Václav Černý, jeden z hráčů, kteří by měli reprezentaci táhnout.Trenér Lavička byl sice opatrný, ale Češi mají jasno. I přes těžkou skupinu se nepřijeli na EURO zdaleka jen zúčastnit. „Chceme postoupit ze skupiny,“ shodují se hráči. „A snem je samozřejmě zlato,“ usmívá se záložník Tomáš Souček.

Souček je jedním z hráčů, kteří se k týmu připojili poté, co absolvovali utkání s áčkem. Stejně je na tom útočník Patrik Schick a záložník Jakub Jankto. Právě na ně bude během šampionátu největší tlak, oni by měli tým táhnout.

720p 360p
Jankto: Kdybych si připouštěl tlak, asi bych se z toho složil

Že se na mě spoléhá? To slyším poslední dobou hodně často, takže asi tak,“ prohodil k tomu Schick. „Tlak si nepřipouštím, jinak bych se z toho složil,“ řekl zase Jankto.

Tak jako tak, Češi z věhlasných soupeřů strach nemají. „Německa se nebojíme, normálně si to s nimi rozdáme. Věřím, že navážeme na fotbal, který jsme hráli v kvalifikaci,“ vyhlásil za všechny záložník Václav Černý.

Výbornou zprávou je, že je před EURO v pořádku záložník Antonín Barák, který kvůli zranění nemohl absolvovat zápasy áčka. „Měl jsem skvělou léčbu. Jsem připravený, v neděli proti Německu nebudu chybět. Mám obrovskou motivaci,“ těšil se.

720p 360p
Černý: Kdybychom neměli cíl postoupit ze skupiny, nemusíme na EURO ani jezdit

720p 360p
Schick: Když už jsem dal góly v kvalifikaci, měl bych je dávat i na EURO

720p 360p
Barák: Jsem na EURO připravený, motivace je obrovská

720p 360p
Souček: Měl bych být na přípravu ve Slavii, teď ale myslím jen na EURO

720p 360p
Lavička: Každý z hráčů si hraje o svoje jméno, musí ale myslet hlavně na tým

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

 Klasická verze
Mobilní verze