28. března 2017 • 16:36

Přisprostlá superhvězda? Messi dostal za urážky sudího stop na 4 zápasy

Autor: ,
Reklama
TOP VIDEA
Budeme žrát led a hrát jako buldoci, velí Kacetl před sedmým zápasem Budeme žrát led a hrát jako buldoci, velí Kacetl před sedmým zápasem
Pavlenka: Penalta byla přísná, Suárez to udělal chytře Pavlenka: Penalta byla přísná, Suárez to udělal chytře
VŠECHNA VIDEA ZDE

Mezinárodní fotbalová federace FIFA potrestala kapitána argentinské reprezentace Lionela Messiho. Hvězdný útočník Barcelony podle televizních záběrů ve čtvrtečním kvalifikačním duelu proti Chile, které rozhodl proměněnou penaltou, urážel rozhodčího.Messi dostal od FIFA peněžitý trest 10 tisíc franků (zhruba 250 000 korun) a vynechá příští čtyři kvalifikační zápasy argentinského národního týmu.

Incident se neobjevil v zápisu o utkání, které Argentinci v Buenos Aires vyhráli 1:0, v pondělí byl ale přidán. Messiho v závěru naštvala signalizace asistenta rozhodčího, jenž upozornil na jeho faul. Devětadvacetiletý kanonýr rozhodil rukama a na muže s praporkem křičel. Po zápasu mu odmítl podat ruku.

"Běž do p***le, ty matčina p**o," mělo vyjít z úst kapitána Argentiny. Asistent sudího Marcelo Van Gasse ale řekl, že Messiho jen slyšel křičet a nadávkám nerozuměl. 

Argentina, které v tabulce jihoamerické kvalifikační skupiny patří třetí místo, dnes hraje další zápas s Bolívií. "Očekáváme, že Messi bude hrát," odmítl původně možnost trestu pro hvězdného fotbalistu Armando Perez, viceprezident argentinské fotbalové asociace.

MS v hokeji 2018: program a skupiny >>

Témata:  sport, fotbal, Messi, Argentina
 Klasická verze
Mobilní verze