7. července 2018 • 12:33

Absolutní karma! Neymar urazil Mexičany, ti mu to vrací i s úroky

Autor:
Reklama
TOP VIDEA
ZLATÁ PÍŠŤALKA: Slabý sudí v Karviné. Dva prohřešky by bez videa prošly ZLATÁ PÍŠŤALKA: Slabý sudí v Karviné. Dva prohřešky by bez videa prošly
Krejčí s Janktem pařili FIFU 19. Uspěli by na CZC.CZ iSport Cup? Krejčí s Janktem pařili FIFU 19. Uspěli by na CZC.CZ iSport Cup?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalisty Mexika potěšilo, že ve čtvrtfinále mistrovství Evropy vypadla Brazílie, která je předtím vyřadila v osmifinále. Podle nich totiž svou roli sehrála karma a Brazilci doplatili na to, že se Mexičanům posmívali za vyřazení."Mexičané hodně mluvili mimo hřiště a teď jedou domů," prohlásila brazilská hvězda Neymar po osmifinále. "A kdo jede domů teď," reagoval na sociálních sítích po pátečním vyřazení Brazílie a prohře 1:2 s Belgií mexický záložník Andrés Guardado.

Zákrok belgického stopera Vincenta Kompanyho na Gabriela Jesuse, po kterém chtěli Brazilci penaltu
Zákrok belgického stopera Vincenta Kompanyho na Gabriela Jesuse, po kterém chtěli Brazilci penaltu

"Absolutní karma. Fotbal je v tomhle vždy férový, když se chováš jako profesionál na hřišti i mimo něj," přidal další z mexických reprezentantů Carlos Salcido.

Podle Mexičanů Brazílie doplatila na to, jak právě Neymar celý šampionát simuloval fauly. Ve čtvrtfinále mu na to ale sudí neskočil. "Tohle je fotbal. Když nechce, aby se ho někdo dotýkal, tak by měl zkusit něco jiného. Víc se zajímá o polehávání na trávě. Pokud chce ležet, tak je dobře, že jede domů, protože tam se může vyspat," dobíral si Neymara mexický záložník Miguel Layún.

 

Mistrovství světa ve fotbale 2018 v Rusku

Play off - pavouk Čtvrtfinále Semifinále Finále Program a výsledky Soupisky Střelci Systém turnaje Stadiony a města Vstupenky Fantasy k MS Informace

Mistrovství světa ve fotbale 2018 se hrálo od 14. června do 15. července 2018 v Rusku. Závěrečný turnaj, na který fanoušci čekají vždy čtyři roky, hostilo 11 ruských měst a 12 stadionů, finále v Moskvě na stadionu Lužniki vyhráli Francouzi nad Chorvatskem 4:2.

Finále
Francie - Chorvatsko 4:2

Zápas o třetí místo
Belgie - Anglie 2:0

Semifinále
Francie - Belgie 1:0
 * Anglie - Chorvatsko 1:2 v prodl. 

Čtvrtfinále
Urugay - Francie 0:2 
* Brazílie - Belgie 1:2
Švédsko - Anglie 0:2 Rusko - Chorvatsko 2:2, 3:4 na penalty

Články odjinud


Články odjinudKlasická verze
Mobilní verze