5. března 2020 • 08:20

Jako Kohout! Mstil bratra, vletěl na tribunu. Mourinho: Chyba, ale...

Autor: apr
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Ščasný: Kuchta a EURO? Ne! Exkluzivně o tom, jak se vypracoval šéf Rosický
Moravec o Holmenkollenu: Mekka biatlonu. Krátký trika a už je cítit přicházející jaro
VŠECHNA VIDEA ZDE

Neuspěli a jejich prohra měla nevídanou dohru. Fotbalisté Tottenhamu v osmifinále FA Cupu nezvládli penaltový rozstřel proti Norwichi a z nejstarší klubové soutěže vypadli (1:2 po pen.). A pak se to rozjelo! Jeden z přítomných diváků v sektoru rodinných příslušníků začal urážet Erica Diera, což se nelíbilo jeho mladšímu bratrovi. Vše vyvrcholilo tím, že se konflikt rozhodl vyřešit sám záložníkSpurs, který vběhl do hlediště a začal se po neznámém muži sápat.Měl to být zápas, který prodlouží naději Tottenhamu na alespoň nějakou trofej v této sezoně. Nakonec z toho ale byla s Norwichem prohra 1:2 po penaltovém rozstřelu. Kohouti v něm selhali, proměnili jen dvě penalty z pěti, což znamenalo vyřazení z FA Cupu.

Ve chvíli, kdy zklamaní hráči Spurs odcházeli ze hřiště do šaten, vběhl z ničeho nic Eric Dier do hlediště a začal se sápat po jednom z diváků. Původně se zdálo, že se šel zastat svého spoluhráče Gedsona Fernandese, který měl být rasisticky urážen.

Záložník Tottenhamu Eric Dier vběhl po vyřazení v FA Cupu mezi diváky. Vrhl se za mužem, který napadl jeho bratra
Záložník Tottenhamu Eric Dier vběhl po vyřazení v FA Cupu mezi diváky. Vrhl se za mužem, který napadl jeho bratra

Nakonec ale vyšlo najevo, že muž měl slovně napadat jeho samotného a následně jeho mladšího bratra, který se jej zastával.  

„O urážení Fernandese nic nevím. Ta osoba urážela Erica, byla tam jeho rodina a mladšímu bratrovi se to nelíbilo. Eric, jakožto profesionál, by se takto zachovat neměl, ale udělal to, co bychom v daný moment, když někdo uráží vás nebo pak hlavně vaši rodinu, udělali všichni,“ uvedl k incidentu trenér Tottenhamu José Mourinho.

„Fanoušci, kteří jsou v sektorech blízko tunelu do šaten, jsou samozřejmě z valné části příznivci Tottenhamu, ale zároveň je zde řada míst pro partnery klubu. I proto jde o místo, kde častokrát pochybuji, zda jsou všichni přítomní fanoušky Spurs. Ti skuteční by totiž naše chlapce vždy podporovali,“ dodal zkušený portugalský kouč.

Po incidentu, který se naštěstí neproměnil v to, co předvedl Erica Cantona při střetu fanouškem Crystal Palace, byl mladší bratr Diera odveden do útrob stadionu, aby na kamerovém záznamu identifikoval muže, který jej napadal.

„Pokud klub Erica potrestá, nebudu s tím souhlasit, přestože se nezachoval správně,“ řekl Mourinho.

Tottenham Hotspur Vše o klubu ZDE

Vstoupit do diskuse
0

EURO 2024 v Německu

Program EURO 2024 Los EURO 2024 Vstupenky na ME ve fotbale Kvalifikace na EURO 2024

Mistrovství Evropy ve fotbale 2024 se koná od 14. června do 14. července v Německu. Turnaje se zúčastní 24 týmů. Česká fotbalová reprezentace se představí ve skupině F proti Portugalsku, Turecku a vítězi baráže C.

Fotbal dnes * Evropská liga * Konferenční liga * Los EURO 2024

Články odjinud


Články odjinud