Premier League | To byl fén! Fergusona zpucovala 80letá babka: United fandím déle než on | iSport.cz
28. října 2012 • 12:35

To byl fén! Fergusona zpucovala 80letá babka: United fandím déle než on

Autor: rjm
Alex Ferguson dostal od osmdesátileté fanynky pořádný kartáč...
TOP VIDEA
RUDEJ FANDA a divoká oslava třetího místa: Panáka za Sáčka, panáka za Kangu! RUDEJ FANDA a divoká oslava třetího místa: Panáka za Sáčka, panáka za Kangu!
Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku? Flek přišel o Moskvu, nahradí ho Lenc. Přenese si Gulaš pohodu z ligy i do nároďáku?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Tak tohle je pecka. Když se zkušený manažer Manchesteru United Sir Alex Ferguson rozpálí, vyfénuje bez milosti své svěřence a zblízka jim řekne, co se mu na jejich hře nelíbí. Tři dny před zápasem s Chelsea si ale Fergie sám vyzkoušel, jaké to je. Co proto mu dala osmdesátiletá fanynka Margareth v televizním přenosu na MUTV. Tvrdila, že taktika „rudých ďáblů“ je hloupá a Sir Alex by ji měl pro dnešní zápas na půdě Chelsea změnit.Fanynka z Rochdale se do Manchesteru United pustila s vervou a experti ve studiu nestačili zírat. Kritika zaskočila i samotného Fergusona.

„Slyšel jsem, co říkala, že už se na to nemůže koukat, že toho má dost. Chtěla, ať okamžitě změníme taktiku. Tak nevím, jestli nebude lepší nějakou změnu udělat,“ komentoval vystoupení rozčilené fanynky manažer týmu z Old Trafford.

Osmdesátiletá žena byla plná odhodlání. „Prosím, taktiku musíme změnit. Klidně si s manažerem promluvím sama. Když bude šance, udělám to. Fandím United déle než on,“ vykřikovala v živém vstupu v MUTV, kde ve studiu seděli bývalí hráči David May a Quinton Fortune.

„Manchester se musí vrátit k normální hře, takhle tam někdy hráči běhají jako ztracené ovce. Snad nechcete riskovat, abych dostala infarkt,“ dodala výhružně.

Alespoň v jedné věci však byla dlouholetá fanynka United s Fergusonem za jedno. Ženu mrzí inkasované góly na začátku zápasů. Tohle rozžhavilo mnohokrát i Sira Alexe.

„Kdo se na tohle má dívat. Viděla jsem všechny výborné hráče, které jste za ta léta v týmu měl. A teď si říkám, jak jsou tihle hráči hloupí. Musejí přece na soupeře vletět a dávat góly hned od začátku. Ne něco pravidelně dohánět,“ ukončila kritický telefonát ostře fanynka Margareth.

Co si z jejího proslovu vezmou „rudí ďáblové“ k srdci se uvidí už dnes odpoledne, kdy se Manchester United předvede v důležitém zápase Premier League na půdě Chelsea.

 
16. kolo
Články odjinud


Články odjinud