Premier League | Celá Anglie viděla, že měl gól na 3:2 platit, zuřil manažer Liverpoolu | iSport.cz
29. října 2012 • 06:59

Celá Anglie viděla, že měl gól na 3:2 platit, zuřil manažer Liverpoolu

Autor: rjm
TOP VIDEA
Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1! Slovácko - Plzeň: Povedený brejk zakončil Hellebrand, 2:1!
Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu Vrba po prohře v Plzni: Ztráta Kalvacha? Aspoň prostřídáme sestavu
VŠECHNA VIDEA ZDE

Fotbalová řež o Liverpool skončila v Premier League nerozhodně 2:2. Výhru vzal týmu „Reds“ verdikt sudího. Když v nastavení vstřelil Luis Suárez gól na 3:2 do sítě Evertonu, zabrzdil jeho radost chybně zamávaný ofsajd. „Celá země viděla, že to byl normální gól, který měl platit,“ zuřil manažer hostů Brendan Rodgers po utkání v Goodison Parku. I manažer Evertonu David Moyes uznal, že sudí chyboval.Everton byl na tom před zápasem v tabulce lépe, prohrával v utkání 0:2 a tak je spokojený, že dosáhl na plichtu 2:2. Jenže vyhrát měli hosté.

„Suárezův gól na konci byl regulérní. Chtěli jsme vyhrát a teď jsme zklamaní. Suárez byl vynikající a hattrick si zasloužil,“ doplnil trenér FC Liverpool.

„Ale vedli jsme 2:0 a neměli jsme dovolit soupeři, aby se do utkání vrátil. Tohle nás také samozřejmě štve, že Everton vyrovnal na 2:2. Stejně jsme ale mohli získat tři body. Nemáme je a jsme zklamaní,“ dodal Rodgers s tím, že si klub ani nebude stěžovat. "Děje se nám to po celou sezonu."

Manažer Evertonu David Moyes ocenil bojovnost svého týmu. „Byl to vynikající zápas. My jsme nezvládli začátek, ale můj tým dřel a dokázal se do utkání vrátit. Byly tam šance, kdy jsme mohli jít i do vedení, ale nestalo se. Bod nakonec bereme,“ konstatoval po derby Moyes.

Ten okomentoval i neuznanou branku ze závěru duelu. „Podle mého neměl sudí pískat faul na Gerrarda ve středu pole, po němž ta poslední situace vznikla. Pak špatně rozhodl i u toho gólového momentu, ale prvotní omyl udělal dříve v náš neprospěch,“ upozornil manažer Evertonu.

Ten si myslí, že Suárez neměl zápas dokončit na trávníku. "Může být hodně šťastný, že to derby dohrál. Měl být vyloučený, zákrok bez míče zezadu, to je jasná červená karta," tvrdil Moyes.

Utkání Evertonu s Liverpoolem vzbudilo celou řadu emocí

Rozhodčí v této situaci chybně odmával ofsajd
Rozhodčí v této situaci chybně odmával ofsajd

 
16. kolo
Články odjinud


Články odjinud