Chelsea ztratila body. O výhru na hřišti WBA přišla v závěru

0
Lokvenc: Chemie Kuchty a Birmančeviče je úžasná! Chorý není zákeřňák
CESTA ZE DNA: Jsme silnější, než si myslíme, říká zápasník Peňáz

Fotbalisté Chelsea v duelu 26. kola anglické ligy remizovali 1:1 na hřišti West Bromwiche. Vedení v tabulce si tak upevnili jen na dva body před Arsenalem, který má středeční zápas k dobru a může se vrátit do čela. Brankář Chelsea Petr Čech v závěru přišel o 12. čisté konto v sezoně, když inkasoval po 357 minutách a teprve potřetí z posledních deseti zápasů.

Hosté: 45+3. Ivanović

Domácí: Foster – Reid, Dawson, McAuley, Ridgewell – Morrison, Yacob (63. Mulumbu), Brunt (C) – Amalfitano (73. Anichebe), Bifouma (78. Vydra), Berahino.

Hosté: Čech (C) – Ivanović, Cahill, Luiz, Azpilicueta – Willian, Ramires (89. Salah), Oscar (79. Mikel), Matić, Hazard – Eto´o (69. Torres).

Domácí: Myhill, Lugano, Dorrans, Mulumbu, Gera, Vydra, Anichebe

Hosté: Schwarzer, Cole, Lampard, Mikel, Schürrle, Salah, Torres

Domácí: Amalfitano, Yacob, Anichebe

Hosté: Willian, Ivanović, Luiz, Matić

Taylor – Flynn, Ledger

The Hawthorns, West Bromwich

Chelsea i proti West Bromwichi dlouho potvrzovala zlepšenou defenzivu z posledních týdnů a soupeři toho příliš nedovolila.

V nastavení první půle naopak skóroval obránce Chelsea Branislav Ivanovič, kterému po rohu efektně přiklepl míč patičkou David Luiz. Pro srbského obránce to byl již 16. gól v Premier League.

V závěru si však West Bromwich vytvořil tlak, k čemuž přispěl i český reprezentant Matěj Vydra, a výsledkem bylo vyrovnání po hlavičce Victora Anichebeho.

To West Ham uhájil domácí vítězství 2:0 nad Norwichem a neinkasoval už počtvrté za sebou. To se mu povedlo naposledy v roce 1985.