Premier League | Čech: Chelsea mě v zimě nikam nepustí, přestup neřeším | iSport.cz
12. listopadu 2014 • 14:29

Čech: Chelsea mě v zimě nikam nepustí, přestup neřeším

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Brankář Petr Čech na reprezentačním srazu prozradil, že v Chelsea zůstane i po dalším přestupním období. Londýnský klub ho prý v zimě neuvolní. "Případný přestup do jiného týmu neřeším," řekl Čech."Znám postoj klubu, tak proto případný odchod neřeším. Řeším jen to, abych hrál co nejvíc zápasů. Jsem připraven kdykoliv zasáhnout do hry a podat co nejlepší výkon. To je všechno, co můžu dělat," pravil Čech během přípravy na kvalifikační utkání o Euro s Islandem.

Petr Čech: Musíme si dát pozor na Sigurdssona

Český brankář má s Chelsea dvouletou smlouvu. "Hypoteticky můžu odejít jen v případě, že mě klub nechá jít. A tohle ten případ není, takže je zbytečné se o tom bavit. Vím, jaká je pozice mého klubu, takže proto ani o odchodu nepřemýšlím. Ani nemůžu. Vím, že mě nikdo nikam nepustí. Jako hráč se smlouvou nemůžu změnit přání klubu."

Čech v probíhající sezoně nastoupil za Chelsea do pěti utkání: jednou nastoupil v anglické lize, dvakrát v Ligovém poháru a Lize mistrů. Většinu zápasů tak odchytal 22letý Belgičan Thibaut Courtois, který v minulých třech letech hostoval v Atlétiku Madrid. "Před minulým srazem jsem měl dva zápasy, teď jsou to tři poměrně v krátkém časovém rozmezí. Takže je to lepší, ten zápasový rytmus u mě je," přiznal Čech.

V národním týmu Čech zůstává jasnou jedničkou. V kalifikaci o mistrovství Evropy český tým s ním v brance vyhrál všechny tři zápasy - s Nizozemskem (2:1), v Turecku (2:1) a v Kazachstánu (4:2).

Vstoupit do diskuse
0
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud