Premier League | Čecha zkusí ulovit Arsenal! Čeká, jestli ho Chelsea pustí pryč | iSport.cz
16. listopadu 2014 • 12:25

Čecha zkusí ulovit Arsenal! Čeká, jestli ho Chelsea pustí pryč

Autor: pta
Vstoupit do diskuse
0
Petr Čech by mohl zamířit do Arsenalu
TOP VIDEA
Sparta - Zlín: Komický vítězný gól! Dočkal nedal penaltu, Jiráček si ale srazil míč do sítě, 2:1
Sparta - Zlín: Penalta pro domácí! Procházka nešťastně zavadil o Krejčího, zasáhl VAR
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přestupová horečka kolem Petra Čecha začíná znovu sílit. Jak informuje dnešní vydání listu The Sun, brankáře Chelsea se v zimě pokusí získat Arsenal. Londýnský rival současného Čechova týmu čeká pouze na moment, kdy trenér José Mourinho dá Čechovi svolení k odchodu. Potom je údajně připravený nabídnout za jeho přestup 7 milionů liber (243 milionů korun).Petr Čech a Tomáš Rosický v jednom týmu? To už nemusí brzy platit jen pro reprezentaci. Čech je údajně v hledáčku Arsenalu, který by ho rád přivedl už během zimy. 

Jeho trenér Arséne Wenger tak zareagoval na zprávy o tom, že Mourinho se smířil s odchodem hráče, který byl deset let neotřesitelnou jedničkou na Stamford Bridge, ale od začátku sezony dostává místo něj přednost perspektivní Thibaut Courtois .

Už za měsíc a půl můžeme být moudřejší. Sám Čech také na reprezentačním srazu prohlásil, že všechno závisí na postoji Chelsea, s níž má uzavřenou smlouvu do konce příští sezony. Sám má ale signály o tom, že jeho odchod nyní nepřipadá v úvahu.

"Hypoteticky můžu odejít jen v případě, že mě klub nechá jít. A tohle ten případ není, takže je zbytečné se o tom bavit. Vím, jaká je pozice mého klubu, takže proto ani o odchodu nepřemýšlím. Ani nemůžu. Vím, že mě nikdo nikam nepustí. Jako hráč se smlouvou nemůžu změnit přání klubu."

Nelze však vyloučit, že by se situace mohla změnit. Jakou by Čech pak potkal v Arsenalu konkurenci? Mnohaletou jedničkou je na Emirates Stadium polský reprezentant Wojciech Szczesny, záda mu kryje od letního příchodu Kolumbijec David Ospina – ten se však zranil a je do konce roku mimo hru.

Vstoupit do diskuse
0
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud