Klidný postup. Chelsea s Čechem prošla do semifinále Ligového poháru

Autor: iSport.cz
0
Speciál o Slovácku. Co kouč a kádr? Svědík do Baníku či Plzně? Posunul se, říká Nguyen
SESTŘIH: NY Islanders - Carolina 2:3. Nečas asistencí přiblížil Hurricanes k postupu

Anglický válec dál ničí soupeře. Fotbalisté Chelsea s Petrem Čechem v brance postoupili do semifinále Ligového poháru po čtvrtfinálovém vítězství 3:1 na hřišti druholigového Derby County. Český gólman se v utkání srazil s mladým stoperem Zoumou, který zápas nedohrál. Utkání jste mohli sledovat v našem podrobném ONLINE přenosu.

Čech , který v sobotu proti Hullu poprvé v ligové sezoně nastoupil v brance Chelsea v základní sestavě, odchytal druhé utkání za sebou. O čisté konto ho připravil v 71. minutě domácí Craig Bryson přesně umístěnou střelou, jež se za čáru odrazila od pravé tyče.

Před koncem prvního poločasu zažil Čech jiný ošemetný moment. Český gólman vyboxovával ve vápně míč a srazil se se spoluhráčwem Zoumou. Otřesený francouzský stoper opouštěl trávník na nosítkách. Více ZDE »

Za favorizovaný londýnský tým skórovali Eden Hazard (23.), Filipe Luís (56.) a André Schürrle (82.). V semifinále se Chelsea utká s vítězem duelu Tottenham - Newcastle.

Hosté: 23. Hazard, 56. Luís, 81. Schürrle

Domácí: Grant – Christie, Keogh, Buxton, Forsyth – Hughes (76. Hendrick), Mascarell (84. Best), Bryson – Russell, Martin, Dawkins (57. Ibe). Trenér: Steve McClaren.

Hosté: Čech – Azpilicueta, Zouma (45+4. Ivanović), Terry, Luis – Mikel, Matić – Schürrle, Fàbregas, Hazard (84. Ramires) – Drogba (63. Rémy). Trenér: José Mourinho.

Domácí: Buxton (č), Martin

Hosté: Schürrle