Vydra dal vítěznou trefu Derby. S 20 góly je v čele tabulky střelců | iSport.cz
24. dubna 2018 • 23:12

Vydra dal vítěznou trefu Derby. S 20 góly je v čele tabulky střelců

Vydra svým 17. gólem pomohl k remíze proti Norwichi
Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0! Liberec - Dukla: Kozák krásným lobem zvýšil na 2:0!
Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4 Vítkovice - Třinec: Neskutečný obrat! Poslední gól zápasu vstřelil Kovařčík, 3:4

Matěj Vydra si dvacátým gólem v sezoně upevnil pozici v čele tabulky střelců druhé anglické ligy. Český fotbalista dal vítěznou trefu Derby County v dohrávce 38. kola proti Cardiffu a přispěl k výhře 3:1.

Na hřiště přitom Vydra vyběhl jako střídající hráč až v 60. minutě a střelecky se prosadil po 22 minutách. Domácí těsně před koncem přidali ještě pojistku a dvě kola před koncem drží poslední pozici pro účast v play off o postup do Premier League.

Anglická druhá fotbalová liga:

38. kolo: Derby - Cardiff 3:1 (za domácí gól Vydra),

40. kolo: Nottingham - Barnsley 3:0.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky