Premier League | Lídr ligy končí v poháru. Liverpool padl s Wolverhamptonem | iSport.cz
7. ledna 2019 • 22:40

Lídr ligy končí v poháru. Liverpool padl s Wolverhamptonem

0
BANÍK 2003-04 (II. část): Heinz o chemii v kabině, jak žila Ostrava a čím Baník předběhl dobu?
Baroš: Tělo mi začíná říkat stop. Bez diváků ale končit nechce

Po první ligové prohře v sezoně nevyšel fotbalistům Liverpoolu ani zápas 3. kola Anglického poháru. Tým Jürgena Kloppa podlehl na hřišti Wolverhamptonu 1:2.

Klopp poslal do utkání výrazně obměněnou sestavu. Jen na lavičku usedli například Salah, Mané nebo Firmino, kteří ve čtvrtek byli u liverpoolské porážky v ligovém šlágru s Manchesterem City. Další hráči obvyklého základu dostali volno.

Devátý celek ligové tabulky toho poprvé dokázal využít v závěru prvního poločasu, kdy Jiménez zakončil sólo od půlicí čáry. V 52. minutě vyrovnal střelou z hranice šestnáctky Origi, ale pak se z ještě větší dálky trefil i domácí Neves. Shaqiriho střelu z přímého kopu zastavila tyč a Wolves už výhru udrželi.