United remizovali s Liverpoolem 0:0, Arsenal se posunul na čtvrté místo | iSport.cz
24. února 2019 • 17:46

United remizovali s Liverpoolem 0:0, Arsenal se posunul na čtvrté místo

PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali PĚT MOMENTŮ ligového víkendu: Straka vykradl Letnou, všichni favorité selhali
Třinec - Liberec: A další gól v síti hostů! Adamský překonal Willa, 3:1 Třinec - Liberec: A další gól v síti hostů! Adamský překonal Willa, 3:1

Fotbalisté Arsenalu porazili v anglické lize Southampton 2:0 a posunuli se na čtvrté místo tabulky o bod před Manchester United, který remizoval s Liverpoolem 0:0. Liverpool se po remíze vrátil na první místo s náskokem jednoho bodu před Manchesterem City. "Rudí Ďáblové" stále drží pod koučem Olem Gunnarem Solskjaerem ligovou neporazitelnost.

V očekávaném duelu se nedokázal gólově prosadit ani jeden tým. Blíž ke vstřelení branky měli domácí United: na konci první půle uvolnil Lukaku přihrávkou do vápna Lingaarda, ale jeho kličku vystihl gólman Allison. Ve druhé půli pak liverpoolský brankář už vytahoval míč z brány, ale gól pro předchozí ofsajd neplatil.

Arsenal poslal do vedení už v 6. minutě Lacazette, který patičkou tečoval Mchitarjanovu nepovedenou střelu. Francouzský útočník se trefil ve čtvrtém domácím utkání v řadě, což naposledy v dresu "Kanonýrů" předvedl Van Persie v březnu 2012. Nizozemský útočník skóroval dokonce v pěti duelech na domácím hřišti za sebou.

Domácí přidali druhý gól o 11 minut později, kdy vstřelil pátou ligovou branku Mchitarjan. Arsenal mohl do poločasu ještě navýšit skóre, ale Lacazette dvakrát selhal. Londýnský celek vyhrál před vlastními fanoušky v lize posedmé v řadě a vrátil tak Southamptonu prosincovou porážku 2:3.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY