Tottenham si upevnil třetí místo. Nejrychlejší gól výhru nepřinesl | iSport.cz
23. dubna 2019 • 23:03

Tottenham si upevnil třetí místo. Nejrychlejší gól výhru nepřinesl

Svobodu vzal na MS do Rigy, teď Hadamczik vzpomínal: Adam žil pro kolektiv. Jako trenér měl co nabídnout Svobodu vzal na MS do Rigy, teď Hadamczik vzpomínal: Adam žil pro kolektiv. Jako trenér měl co nabídnout
Volá pan Křetínský. Podívejte se na Vrbovu scénku po výhře Plzně Volá pan Křetínský. Podívejte se na Vrbovu scénku po výhře Plzně

V zápase Watford - Southampton padl nejrychlejší gól v historii fotbalové Premier League. Hostujícímu útočníkovi Shaneu Longovi stačilo k otevření skóre pouze sedm sekund. O záchranu bojující Southampton vedení v dohrávce 31. kola neudržel a po gólu pro změnu z poslední minuty na hřišti sedmého týmu tabulky pouze remizoval 1:1. V druhé dnešní dohrávce Tottenham gólem v závěru porazil 1:0 Brighton a upevnil si třetí místo v tabulce.

Jedinou branku zápasu vstřelil v 88. minutě dánský záložník Christian Eriksen. Po přihrávce od Dele Alliho vypálil přesně zpoza vápna do levého dolního rohu a dal sedmý gól v sezoně. Tottenham má nyní tříbodový náskok před čtvrtou Chelsea, o další bod méně má Arsenal, který má ale zápas k dobru.

Ve Watfordu irský reprezentant Long hned po úvodním hvizdu a rozehrávce domácích atakoval stopera Craiga Cathcarta, zblokoval jeho nákop a s klidem překonal brankáře Fostera. Od začátku utkání uplynulo přesně 7,69 sekundy. Dvaatřicetiletý Long tím překonal rekord obránce Tottenhamu Ledleyho Kinga, který v roce 2000 vstřelil gól Bradfordu za 9,9 sekundy.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Program nadstavby Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

Hokejová extraliga 2018/2019: Play off * Baráž o extraligu * VIDEO a SESTŘIHY