Premier League | Agent Čech, mise splněna! Fanoušci vtipkovali, že stopl rivalovi trofeje | iSport.cz
22. června 2019 • 12:25

Agent Čech, mise splněna! Fanoušci vtipkovali, že stopl rivalovi trofeje

Autor: iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Návraty reprezentantů: Pražská “S” cílí na velká jména
Sparta trénuje na ledě už i s Horákem. Bude na něj spoléhat. Koho chce do lajny?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Vítej doma, Big Pete! Tak nějak přijali fanoušci Chelsea zprávu o tom, že se Petr Čech vrací do jejich klubu. Česká legenda se ve funkcionářské roli pokusí navázat na dobu, kdy "blues" vychytávala velké trofeje v brance. Někteří příznivci jeho návrat na Stamford Bridge i vtipně glosují. "Agent Čech, mise splněna," napsal jeden z příznivců v narážce na to, že Čech naposledy prohrál v barvách Arsenalu finále Evropské ligy právě s Chelsea (1:4).



Čech odchytal v Chelsea v letech 2004 - 2015 celkem 494 zápasů, s klubem vyhrál 10 velkých trofejí (4x ligový titul, jedna Liga mistrů, jedna Evropská liga a 4x FA Cup). V následujících čtyřech letech v Arsenalu ale bral pouze dvakrát Community Shield a jeden FA Cup.

"Supertajný agent Petr Čech splnil svou misi. Infiltroval se do Arsenalu a zabránil jejich týmu, aby vyhrával," poznamenal s humorem jeden z příznivců Chelsea. "Agent Čech. Mise splněna," přidal se další.

Český gólman moc toužil vyhrát svůj poslední zápas kariéry, kde mu osud ve finále Evropské ligy dopřál souboj proti Chelsea. V bráně Arsenalu ale schytal čtyřgólový výprask a se slzami v očích opouštěl trávník v Baku. "Díky, žes nám pomohl vyhrát Evropskou ligu," napsal s nadsázkou další z fanoušků "blues".

Čech se po ukončení hráčské kariéry v Arsenalu vrátil tam, kde zažil největší úspěchy. V pátek oficiálně oznámil, že se zapojuje do organizace Chelsea, kde bude působit v roli poradce sportovního a technického úseku.

"Jsem velmi poctěný, že mám možnost se připojit k Chelsea a pomoct klubu dosáhnout těch nejvyšších cílů. Úkolem je pokračovat v úspěších, které se zde dařily v posledních patnácti letech," uvedl Čech. "Těším se na novou výzvu. Snad využiji všechny své schopnosti a zkušenosti z kariéry, abych týmu pomohl k ještě větším úspěchům," dodal legendární český gólman.

Ohlédnutí za Čechovou kariérou: Zranění hlavy i nejlepší zápas s Ghanou

Vstoupit do diskuse
0
38. kolo
Články odjinud


Články odjinud