Premier League v Česku? Vedle DIGI TV ji diváci nově najdou i na O2TV | iSport.cz
5. srpna 2019 • 11:00

Premier League v Česku? Vedle DIGI TV ji diváci nově najdou i na O2TV

Autor: iSport.cz
TOP VIDEA
SESTŘIH LM: Kluž - Slavia 0:1. Rozhodl Masopustův volej, Kolář chytil penaltu SESTŘIH LM: Kluž - Slavia 0:1. Rozhodl Masopustův volej, Kolář chytil penaltu
RUDEJ FANDA: Zavadil je jako moje tchyně. Ať se Hašek v kabině podělí RUDEJ FANDA: Zavadil je jako moje tchyně. Ať se Hašek v kabině podělí
VŠECHNA VIDEA ZDE

Digitální televize O2 TV ještě výrazněji posiluje svůj sportovní obsah. Vedle kompletní FORTUNA:LIGY, Ligy mistrů UEFA nebo hokejové extraligy přidává novou stanici Premier Sport, která bude vysílat zápasy Premier League a dalších ostrovních soutěží. Možnost sledovat je budou mít také diváci DIGI TV a T-Mobile TV. „Zařazením kanálu Premier Sport s anglickou Premier League potvrzuje O2 TV své jedinečné postavení na trhu. Pouze diváci O2 TV mohou od teď sledovat nejžádanější fotbalové soutěže, jako je Premier League, kompletní Liga mistrů UEFA nebo všechny zápasy z FORTUNA:LIGY,“ říká Anna Lenerová, šéfka obsahu O2.

O přidání kanálu do nabídky se O2 dohodlo s držitelem vysílacích práv, který patří do stejné skupiny jako DIGI TV. 

„V zájmu českých fotbalových fanoušků jsme se dohodli s dalšími televizními operátory a vysílání stanice Premier Sport HD bude dostupné i u T-Mobile TV a O2TV,“ vysvětluje Iveta Šlapalová, ředitelka zákaznických služeb DIGI CZ.

Nový kanál zahájí své vysílání již v pátek 9. srpna. Kromě Premier League za nabídne i zápas Championship, druhé nejvyšší anglické soutěže, a skotské Premiership.

„Diváci O2 TV se mají rozhodně na co těšit. Premier League je podle mého názoru jedna z nejlepších lig na světě. Dlouhodobě si udržuje vysokou kvalitu, je náročná a hodně vyrovnaná. Já budu samozřejmě držet palce Liverpoolu, aby se konečně dočkal vytouženého titulu,“ prozradil Vladimír Šmicer, který s „Reds“ vyhrál Ligu mistrů.

Bouček bude moderovat Ligu mistrů na O2 TV: S Prachařem jsme porovnávali Kloppa a Trpišovského

Právě Liverpool vysílání Premier Sport zahájí. 9. srpna hostí nováčky soutěže z Norwiche. Hned v úvodním kole si diváci užijí i ostře sledovaný šlágr mezi Manchesterem United a londýnskou Chelsea, který se odehraje v neděli 11. srpna od 17:25 hodin.

Vlastníkem televizní licence na kanál Premier Sport je společnost DIGI Slovakia. Anglický fotbal tak bude dál vysílat i DIGI TV a také T-Mobile TV. 

DIGI CZ má kromě Premier League také vysílací práva na La Ligu, Bundesligu, Serii A nejstarší klubovou soutěž světa – FA Cup, u všech minimálně na následující dvě sezony.

Program kanálu Premier Sport:

Pátek

09. 08. 2019 - 20:55

Liverpool – Norwich

Živě

Sobota

10. 08. 2019 - 13:25

West Ham - Manchester City

Živě

Sobota

10. 08. 2019 - 15:55

Crystal Palace - Everton

Živě

Sobota

10. 08. 2019 – 18:25

Tottenham - Aston Villa

Živě

Sobota

10. 08. 2019 – 20:30

Bournemouth - Sheffield United

Záznam

Sobota

10. 08. 2019 – 22:25

Watford - Brighton

Záznam

Neděle

11. 08. 2019 – 14:55

Newcastle - Arsenal

Živě

Neděle

11. 08. 2019 – 17:25

Manchester United - Chelsea

Živě


 

 

FORTUNA:LIGA - první fotbalová liga 2019/2020

Program a rozpis zápasů Tabulka Změny pravidel Herní model Aktuální kolo Sestřihy zápasů VIDEO momenty Tabulka střelců Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2019/2020 pokračuje v herním systému s nadstavbou: po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu. Před novým ročníkem se měnila pravidla. Titul obhajuje Slavia Praha, nováčkem jsou České Budějovice.

Stránky klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

2. kolo
Články odjinud


Články odjinud