Premier League | Leicester je v Premier League třetí, Everton vyrovnal i po drsném zranění | iSport.cz
3. listopadu 2019 • 20:30

Leicester je v Premier League třetí, Everton vyrovnal i po drsném zranění

Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu
SESTŘIH: Kometa Brno - Karlovy Vary 2:7. Překvapivě vysoká výhra hostů, Gríger dal hattrick SESTŘIH: Kometa Brno - Karlovy Vary 2:7. Překvapivě vysoká výhra hostů, Gríger dal hattrick

Fotbalisté Leicesteru zvítězili v utkání 11. kola anglické ligy na hřišti Crystalu Palace 2:0. Tým Brendana Rodgerse tak zůstal díky lepšímu skóre na třetí příčce tabulky před Chelsea. Vítězný gól vstřelil v 57. minutě hlavou po rohovém kopu Caglar Söyüncü. Tottenham remizoval na hřiště Tottenhamu 1:1. Spurs dohrávali o deseti po vyloučení Son Hung-mina. Andrého Gomése po jeho zákroku odvezli rovnou do nemocnice.

Pro tureckého stopera šlo o první trefu v dresu Leicesteru, za který nastupuje od loňského léta. Dvě minuty před koncem pak po pohledné kombinaci na jeden dotek potvrdil výhru hostů desátou brankou v ročníku Jamie Vardy, nejlepší střelec ligy.

Tottenham nevyhrál počtvrté v řadě, na Evertonu remizoval 1:1. Vyrovnaný zápas překlopil na stranu hostujících „Spurs“ z brejku v 63. minutě Dele Alli. Everton se tlačil za vyrovnáním o sedm minut později, videorozhodčí však jako penaltu dotek rukou ve vápně Tottenhamu neposoudil.

V 77. minutě byla hra na několik minut přerušena, protože po kontaktu se Son Hung-minem zůstal na trávníku ležet domácí záložník André Gomes. Portugalec byl odnesen na nosítkách s vážně poraněnou nohou.

Son byl za zákrok vyloučen a když viděl zranění, který způsobil, opouštěl hřiště v slzách.

Remízu proti oslabenému Tottenhamu v osmé nastavené minutě zařídil hlavičkou Cenk Tosun.