United překvapili na hřišti Chelsea, VAR domácím neuznal dva góly

0
Hvězdy vyvedly partnerky: kdo dorazil na vyhlášení Fotbalisty roku?
PRVNÍ DOJEM ze čtvrtfinále: Motor se zlepšuje, ale dostává lekci, co Třinec umí

Fotbalisté Manchesteru United zvítězili v dohrávce 26. kola anglické ligy na hřišti Chelsea díky hlavičkám Anthonyho Martiala a Herryho Maguirea 2:0 a posunuli se na sedmé místo. Chelsea, které rozhodčí po konzultaci s videem neuznal dva góly, prodloužila čekání na výhru na čtyři zápasy a zůstala čtvrtá.

Naopak Manchester se dočkal vítězství po třech utkáních. "Reds" se poprvé prosadili v nastaveném čase prvního poločasu, pojistku přidali v 66. minutě. Za Chelsea byl nejblíže regulérnímu gólu Mason Mount, ale z přímého kopu trefil v úplném závěru tyč. Domácím se nepovedla odveta za debakl 0:4 ve vzájemném duelu v úvodu sezony.