Premier League | Hiddink v Chelsea zůstane jako poradce | iSport.cz
31. května 2009 • 12:39

Hiddink v Chelsea zůstane jako poradce

Autor: ČTK
Vstoupit do diskuse
0
Guus Hiddink
TOP VIDEA
Prymula hrozí omezeními. Zavře hokej krám? Na fotbale možná limit 3 000
Plzeň se v Ondráškovi trefila, říká redaktor Sportu. Sedne i do kabiny
VŠECHNA VIDEA ZDE

Nizozemský kouč Guus Hiddink vedl fotbalisty Chelsea naposledy při sobotním triumfu v Anglickém poháru, s klubem se ale ještě definitivně neloučí, neboť přijal roli technického poradce. Jeho hlavním pracovním vytížením však bude i nadále pozice kouče ruské reprezentace."Budu s klubem ve stálém kontaktu. Chelsea mi nabídla další spolupráci v roli poradce. Nemyslíte si snad, že bych to měl odmítnout?" uvedl v rozhovoru pro Sunday Mirror jednašedesátiletý fotbalový odborník.

Hiddink se hned v nové roli zabydlel a naznačil, co by týmu gólmana Petra Čecha v budoucnu prospělo. "Provedli příliš mnoho změn a pochopili to. Teď je důležitá stabilita. Pro vybudování týmu potřebujete krátkodobou i dlouhodobou strategii," řekl. Tu měla Chelsea pod vedením Josého Mourinha až do září roku 2007, poté se však vytratila a bez ní ubylo i vyhraných trofejí.

"Kromě stability není moc věcí, které bychom museli změnit, abychom vyhráli Premier League. Nemusíme nikoho kupovat, máme dost silných hráčů na lavičce," uvedl Hiddink.

Témata:  sport, fotbal, anglie, hiddink
Vstoupit do diskuse
0
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud