Ničitel Falcao porazil Plašilovo Bordeaux, Monaco zvítězilo 2:0

0
Zábranský? Zbrojovku řídit nebude, fotbal jde mimo něj, Kometa je srdcovka
Zimák: Vrána přiletěl nečekaně. Proč by MS mělo klapnout?

VIDEO | Fotbalisté Monaka se po dvou letech vrátili do první francouzské ligy výhrou 2:0 na hřišti Bordeaux. Nováček soutěže, který je kvůli příchodu posil za 140 milionů eur považovaný za jednoho z favoritů na titul, tak hned v úvodu sezony získal náskok na obhájce titul Paris St. Germain, který v pátek jen remizoval.

Monako nastoupilo v základní sestavě s posilami Rodríguezem, Toulalanem, Carvalhem, Abidalem a především Falcaem.

Kolumbijský útočník, který přišel za 60 milionů eur z Atlética Madrid, se hned v prvním utkání zapsal mezi střelce, když v poslední minutě uzavřel skóre. Vítězný gól dal osm minut před koncem náhradník Riviére.

Za Bordeaux odehrál celé utkání český reprezentant Jaroslav Plašil, který si tak zahrál proti svému bývalému klubu, s nímž v roce 2004 postoupil do finále Ligy mistrů.