Koubek vychytal druhou výhru v řadě. Monako zaváhalo | iSport.cz
29. listopadu 2017 • 23:10

Koubek vychytal druhou výhru v řadě. Monako zaváhalo

Autor: ČTK , iSport.cz
iSport podcast: Proč se Sparta při Jílkově debutu rozpadla? Mají hráči správný charakter? iSport podcast: Proč se Sparta při Jílkově debutu rozpadla? Mají hráči správný charakter?
Konec kariéry se blíží, teď chci ale na Turnaj mistryň, říká Strýcová Konec kariéry se blíží, teď chci ale na Turnaj mistryň, říká Strýcová

Tomáš Koubek slaví v dresu Rennes druhou výhru za sebou. Bývalý gólman Sparty vychytal na hřišti Angers výhru 2:1 a Rennes se tak posunulo tabulkou vzhůru. V dalších utkáních Marseille vyplenila Méty a obhájce titulu z Monaka překvapivě zaváhal na hřišti Nantes.

Český reprezentační brankář pomohl v 15. kole francouzské ligy fotbalistům Rennes k výhře 2:1 na hřišti předposledního Angers. Rennes se díky druhému vítězství za sebou posunulo v tabulce na osmé místo.

Naopak druhou porážku po sobě zaznamenalo mistrovské Monako, jež po nedělní prohře 1:2 ve šlágru s Paris Saint-Germain podlehlo dnes 0:1 v Nantes. Zápas rozhodl ve druhé nastavené minutě ranou zpoza šestnáctky Lucas Lima.

Monako po třetím duelu bez výhry kleslo na čtvrté místo. Nově druhé je Marseille, jež zdolalo 3:0 Mety a ztrácí deset bodů na vedoucí PSG. Pařížský velkoklub brankami hvězdných Neymara a Cavaniho v poslední dvacetiminutovce porazil Troyes 2:0. Favorit si nakonec připsal páté ligové vítězství za sebou i přesto, že Uruguayec Cavani v prvním poločase neproměnil penaltu za faul.

Angers - Rennes 1:2
Branky: 37. Toto Ekambi - 50.Hunou, 84. André

Guingamp - Montpellier 0:0

Lyon - Lille 1:2