Snajpr Mbappé! Pokořil hranici padesáti ligových gólů a dotáhl PSG k výhře | iSport.cz
23. února 2019 • 18:48

Snajpr Mbappé! Pokořil hranici padesáti ligových gólů a dotáhl PSG k výhře

Brazílie v Edenu, "kanárci" rozjeli bago. Podívejte se, jak trénují na Čechy Brazílie v Edenu, "kanárci" rozjeli bago. Podívejte se, jak trénují na Čechy
Mladá Boleslav - Liberec: Puk pozvolna dojel za brankovou čáru prázdné brány, 3:1 Mladá Boleslav - Liberec: Puk pozvolna dojel za brankovou čáru prázdné brány, 3:1

Lídr francouzské Ligue 1 PSG potvrdil roli favorita a porazil Nimes 3:0. K výhře domácího celku výrazně přispěl 20letý francouzský útočník Kylian Mbappé, který dvěma příspěvky pokořil hranici padesáti ligových branek, stačilo mu k tomu 88 zápasů. V dalších utkáních Amiens porazilo Nice, St. Etienne vyhrálo na půdě Dijonu a Guinamp zdolal Angers. Duel mezi Štrasburkem a Lille skončil dělbou bodů.

Mbappé v zápase s Nimes navázal na úvodní trefu spoluhráče Nkunkua z prvního poločasu. V 69. minutě uklidil do sítě Bernatovu přihrávku před bránu a o dvacet minut později upravil na 3:0 svým typickým způsobem po rychlém brejku. Další dva góly mu rozhodčí neuznal, poprvé pro ofsajd, podruhé pro hraní rukou.

Francouzský reprezentant vede s 22 góly tabulku střelců aktuálního ročníku. Na kontě už má celkem 51 ligových gólů - 35 v dresu PSG, zbylých 16 stihl při svém předchozím angažmá v Monaku.

PSG nadále jasně vládne celé soutěži, na druhý Lyon má náskok sedmnácti bodů. Svěřenci Thomase Tuchela mají navíc zápas k dobru.

FORTUNA liga – první fotbalová liga 2018/2019

Nový hrací model Program a rozpis zápasů Tabulka Aktuální kolo Tabulka střelců VIDEO: momenty a sestřihy Fantasy liga Kluby

Nejvyšší česká fotbalová soutěž FORTUNA:LIGA v sezoně 2018/2019 prožívá revoluci.
Po základní části s 30 zápasy se týmy rozdělí do tří skupin a odehrají nadstavbu.

Profily klubů: Viktoria Plzeň * Slavia Praha * Sparta Praha * Baník Ostrava

MS v hokeji 2019 (Slovensko): Program * Rozpis * Vstupenky * Tabulky

MS v biatlonu 2019 (Östersund): Program * Závody * Info a vstupenky