Serie A | Další šance pro Schicka? Juventus ho chce, má jít na novou prohlídku | iSport.cz
3. srpna 2017 • 11:24

Další šance pro Schicka? Juventus ho chce, má jít na novou prohlídku

Autor: rou
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
SÁZKAŘSKÉ TIPY: Slavia může proti Slovácku zaváhat. Jak vsadit na Baník a Spartu?
Zlín - Mountfield HK: Bleskový úder Hradce, brejk proměnil Kelly Klíma, 0:1
VŠECHNA VIDEA ZDE

Přestup fotbalového útočníka Patrika Schicka do slavného Juventusu možná po prvním fiasku nabírá druhý dech. V Itálii mají za to, že česká kometa uplynulého ročníku Serie A zamíří v pondělí na opakovanou zdravotní prohlídku, po které by Juventus mohl Sampdorii dát novou nabídku.Sága Patrik Schick a Juventus znovu ožívá. Přestup českého reprezentanta ke „Staré dámě“ byl považován za hotovou věc, vše se ale zvrtlo po zdravotní prohlídce, která odhalila problém se srdcem. Ten pak sice hráčův agent Pavel Paska popsal jako nijak nebezpečný výsledek kombinace angíny a enormní únavy, z obchodu nicméně sešlo.

Schick se tak po téměř měsíčním volnu na doléčení ve středu začal připravovat na novou sezonu opět v Sampdorii. Italský deník Tuttosport ale píše, že Juventus má o Schicka dál zájem a zvažuje novou nabídku.

Patrik Schick se už v Turíně, kde byl na zdravotní prohlídce, fotil s fanoušky JuventusuPatrik Schick se už v Turíně, kde byl na zdravotní prohlídce, fotil s fanoušky JuventusuFoto Juventus.com

Jednadvacetiletý střelec by se podle těchto zpráv měl v pondělí podrobit opakované zdravotní prohlídce. Pokud by vše bylo v pořádku, Juventus nabídne Sampdorii roční hostování s opcí, aby si v průběhu sezony mohl vše vyhodnotit. V případě splnění určených kritérií by se pak opce na přestup uplatnila automaticky.

Není ale jasné, jak na nový pokus zareaguje prezident Sampdorie Massimo Ferrero, kterého předchozí odmítnutí už dohodnutého obchodu pořádně namíchlo. Teď by rád podepsal se Schickem novou smlouvu, navíc se stále mluví i o zájmu Interu Milán.

Schick: Skončili jsme poslední, ale ostudu jsme neudělali

Vstoupit do diskuse
0
2. kolo
Články odjinud


Články odjinud