Jablonecký talent s jedním startem v lize jde do Itálie! Bude hostovat v Empoli | iSport.cz
17. ledna 2019 • 14:40

Jablonecký talent s jedním startem v lize jde do Itálie! Bude hostovat v Empoli

Autor: ČTK, iSport.cz
Tomáš Čvančara bude hostovat v Empoli
TOP VIDEA
Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu Sedm postupů na EURO! Připomeňte si klíčové duely, které přinesly slávu
LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske LIGA NARUBY: Attila Limberský? To se to blbne, když vás jistí Proske
VŠECHNA VIDEA ZDE

Útočník Tomáš Čvančara odešel z Jablonce do Empoli. Osmnáctiletý český fotbalista bude v sedmnáctém celku italské ligy půl roku hostovat a součástí dohody je i možnost trvalého přestupu. Oba kluby o transferu informovaly na sociálních sítích.Čvančara přišel do Jablonce před rokem ze Slavie. Loni v březnu český mládežnický reprezentant proti Ostravě zasáhl zatím do jediného prvoligového utkání, jinak nastupoval především v juniorské lize. Empoli patří v Serii A sedmnácté místo s náskokem pouhých tří bodů na sestupové pásmo.

"Výkonný ředitel Riccardo Pecini sledoval Tomáš více než rok a první nabídka na hostování přišla už v létě, ovšem tehdy ještě nebyl uvolněn i s ohledem na účast Jablonce v EL," uvedl Čvančarův manažer David Nehoda.

"Nyní jsme této možnosti využili, pro takto mladého hráč to je skvělá šance se pokusit prosadit v týmu Serie A. Tomáš se již zapojil do přípravy jejich Primavery, postupem času by se měl posunout do A týmu FC Empoli," doplnil Nehoda.


 
12. kolo
Články odjinud


Články odjinud