Ze stadionu Neapole je ruina, Ancelotti byl v šoku: Kde se máme převlékat? | iSport.cz
12. září 2019 • 14:04

Ze stadionu Neapole je ruina, Ancelotti byl v šoku: Kde se máme převlékat?

Autor: ČTK, iSport.cz
Vstoupit do diskuse
0
TOP VIDEA
Návraty reprezentantů: Pražská “S” cílí na velká jména
Sparta trénuje na ledě už i s Horákem. Bude na něj spoléhat. Koho chce do lajny?
VŠECHNA VIDEA ZDE

Trenér fotbalistů Neapole Carlo Ancelotti zkritizoval nedodělanou rekonstrukci na stadionu San Paulo. Šedesátiletého kouče šokovalo, že šatny jen několik dní před domácími zápasy se Sampdorií Janov a Liverpoolem stále připomínají staveniště.Neapol na Twitteru publikovala video ze šaten, kde jsou vidět nedodělané stěny a podlahy i chybějící umyvadla či elektrické zásuvky. Stadion patřící městu, který je v provozu od roku 1959, nedávno prošel rekonstrukcí kvůli Světové univerziádě. Na San Paolu byla vyměněna část sedaček, osvětlení či ukazatel skóre, šatna se však ještě opravit nestihla. Prezident klubu Aurelio De Laurentiis je kvůli stavu stadionu ve sporu se starostou Luigim de Magistrisem. Velkou nespokojenost vyjádřil i trenér Ancelotti.

"Nemám slov. Akceptoval jsem požadavek klubu odehrát první dva zápasy veku, aby se mohly dokončit práce, jak nám to slíbili. Za dva měsíce je možné postavit dům, ale oni nám nebyli schopni zrekonstruovat šatny. Kde se asi máme převlékat při zápasech se Sampdorií a Liverpoolem? Jsem šokován, jak jsou někteří lidé nekompetentní," uvedl Ancelotti v prohlášení na klubovém webu.

Neapol v sobotu přivítá Sampdorii v třetím kole italské ligy, v úterý pak "Azzurri" odstartují základní skupinu Ligy mistrů proti obhájci trofeje Liverpoolu.

Útroby stadionu San Paolo rozhodně nevypadají použitelně
Útroby stadionu San Paolo rozhodně nevypadají použitelně

Vstoupit do diskuse
0
38. kolo
Články odjinud


Články odjinud