Inter skolil Lazio a zůstává bez porážky! Krejčí hrál za Boloňu

0
PRVNÍ DOJEM: Bestiální Kacetl. Není člověk, ale robot
Penalty ve šlágrech? Křapka měl proti Krejčímu namále, Chorý pádu přidal

Fotbalisté Interu Milán vyhráli i pátý zápas nové sezony italské ligy. Soupeři pražské Slavie ve skupině Ligy mistrů doma zdolali Lazio Řím 1:0 a vedou tabulku o dva body před obhájcem titulu Juventusem Turín.

Inter sice na úvod Ligy mistrů doma se Slavií remizoval 1:1, ale v Serii A zůstává stoprocentní. Vítězství nad Laziem zařídil ve 23. minutě Danilo D'Ambrosio přesnou hlavičkou. "Nerazzurri" pak několika dobrými zákroky podržel brankář Samir Handanovič. Svěřenci Antonia Conteho počtvrté z pěti kol vyhráli bez inkasované branky.

Boloňa s českým reprezentantem Ladislavem Krejčím v sestavě remizovala 0:0 na stadionu FC Janov. Krejčí nastoupil na pozici levého obránce a poprvé v tomto ročníku absolvoval celých 90 minut.

Bergamo zvítězilo na hřišti AS Řím 2:0 a po třetí výhře v sezoně poskočilo na třetí místo neúplné tabulky. AS utrpěl první porážku v ročníku a je šestý. Atalanta rozhodla až v závěrečné dvacetiminutovce. První gól na Stadio Olimpico dal v 71. minutě střídající Duván Zapata, který je se čtyřmi brankami druhým nejlepším střelcem Serie A. Těsně před koncem pojistil výhru účastníka Ligy mistrů Marten de Roon. AS klopýtnul po třech soutěžních výhrách po sobě, během kterých nastřílel 10 gólů.

Neapol doma překvapivě podlehla Cagliari 0:1 a v tabulce je čtvrtá. Třetí ligové vítězství v řadě a průběžnou pátou pozici hostům vystřelil střídající Lucas Castro v 87. minutě. Krátce poté byl neapolský obránce Kalidou Koulibaly vyloučen za protesty.