Lazio se drží v závěsu, v Cagliari předvedlo obrat v nastavení

Fotbalisté Lazia slaví výhru nad Cagliari
TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi TOP momenty extraligy: Manévry v Litvínově a Pardubicích nebo pocta Leškovi
Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu Posily do Sparty? Jedná se o nich, připustil Horňák. Fortelný mu zamotal hlavu

Dvěma góly v nastavení vybojovali fotbalisté Lazia Řím v italské lize na hřišti Cagliari vítězství 2:1 a osmou výhrou v řadě si upevnili třetí místo v tabulce. Cagliari utrpělo v dohrávce 16. kola teprve třetí porážku v sezoně po sérii čtrnácti zápasů, v nichž bodovalo.

Skóre otevřel už v osmé minutě Giovanni Simeone a svěřenci Rolanda Marana dlouho mířili za výhrou, která by je přiblížila k Laziu na rozdíl jednoho bodu. Ve třetí minutě nastaveného času však vyrovnal Luis Alberto a v 98. minutě dokonal obrat hlavičkou Felipe Caicedo.

Lazio ztrácí jen tři body na vedoucí Inter Milán i druhý Juventus. Cagliari kleslo na páté místo za AS Řím.