Janov chce Krmenčíka, nabízí 130 milionů korun. Málo, reaguje Plzeň | iSport.cz
Jakub Konečný
23. prosince 2019 • 04:55

Janov chce Krmenčíka, nabízí 130 milionů korun. Málo, reaguje Plzeň

TOP VIDEA
BIZARNÍ posily Plzně: Troublemaker Kace, ale i Poznar nebo Ivanschitz
TOP 5 extraligových nájezdů: Otočky, finty, legendární Kysela
VŠECHNA VIDEA ZDE

Ve FORTUNA:LIZE se možná rýsuje velký přestup do jedné z TOP 5 evropských lig. Plzeňský útočník Michael Krmenčík se totiž ocitl na radaru CFC Janov, který Viktorii podle italských zdrojů deníku Sport poslal oficiální nabídku ve výši 5 milionů eur, tedy 130 milionů korun. „Mohu potvrdit, že nabídka Janova na Michaela leží na stole. Ale není pro nás zajímavá, takže jednání mezi kluby ani nezačnou,“ řekl Václav Hanzlík, tiskový mluvčí českého vicemistra.Do třetice všeho dobrého? Uvidíme. Michael Krmenčík byl už jednou nohou ve francouzském Bordeaux i belgických Bruggách, ale ani v jednom případě k vysněnému transferu z Plzně nedošlo. Teď nad jeho hlavou sviští pro změnu laso z italské Serie A, konkrétně z CFC Janov.

Potvrdily se tak informace ze zdroje z bezprostřední blízkosti italského klubu, které zájem Janova avizují již od začátku minulého týdne. Podle serveru pianetagenoa1893.net figuruje Krmenčík na seznamu vytipovaných posil „rossoblú“ – společně se Slovákem Róbertem Boženíkem ze Žiliny nebo Polákem Adamem Buksou z Pogoně Štětín.

Tradiční klub se momentálně nachází v problémech, po sobotní prohře 0:4 na hřišti Interu klesl na poslední místo, což podle všeho odnese vyhazovem trenér Thiago Motta. Dá se tedy předpokládat, že na Krmenčíkův příchod bude Janov spěchat.

Krmenčík je s deseti góly nejlepším střelcem Viktorie, své si k jeho případnému odchodu zřejmě řekne i nový trenér Adrián Guľa. Další zápas čeká Janov 5. ledna, kdy na svém hřišti přivítá Sassuolo.

FC Viktoria Plzeň Vše o klubu ZDE

Logo přestupů Fotbalové přestupy online >

 
30. kolo
Články odjinud


Články odjinud